تاریخ درج خبر : 1394/04/16
کد خبر : ۵۱۲۵۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

توضیحات فرماندار دنا در خصوص نزاع دسته جمعی در پارک تپه قلات سی سخت

فرماندار دنا در خصوص نزاع دسته جمعی که طی روزهای گذشته در شهر سی سخت رخ داد توضیحاتی ارائه کرد.

علی تاج امیری به خبرنگار سایت استان گفت: اتفاق تلخی افتاد و چند مسافر که نیمه شب به پارک تپه قلات مراجعه کرده بودند با مدیریت این پارک درگیر شده و متاسفانه طی تماس تلفنی که با دوستانشان داشتند آنها نیز به این درگیری اضافه شدند و دامنه آن به داخل شهر سی سخت نیز کشیده شد.

tajamiri

تاج امیری افزود: خوشبختانه با حضور نیروی انتظامی و تصمیمات شورای تامین شهرستان و حضور یگان ویژه از یاسوج غائله خاتمه یافت و تعداد 8 نفر از افراد اصلی دستگیر شده و به دنبال دستگیری بقیه کسانی که در این درگیری نقش داشتند نیز هستیم.

وی ادامه داد: دادستان محترم نیز تاکید کرد که حتما دیگر افراد نیز دستگیر شوند.

فرماندار دنا بیان داشت: علیرغم شایعاتی که مطرح شده بود باید گفت در این حادثه به هیچ کدام از اموال عمومی خسارتی وارد نشده است ولی چند خودرو شخصی خسارت دیدند.

فرماندار دنا همچنین در گفتگو با یکی دیگر از رسانه های محلی گفته بود با بررسی‌های جامعی که در شورای تأمین این شهرستان صورت گرفته، ۲ نفر محرک اصلی نزاع تپه قلات هستند که به زودی به مراجع قضایی برای اشد مجازات، معرفی می‌شوند.

تاج امیری در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به توریستی بودن شهر سی‌سخت تأکید کرد: چه سازش شود و چه سازش نشود، تحت هیچ شرایظی در برخورد با عاملین بی‌نظمی کوتاه نمی‌آییم.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد