تاریخ درج خبر : 1394/04/16
کد خبر : ۵۱۲۵۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس دانشگاه پیام نور استان: بسیج، یک سرمایه عظیم اجتماعی است

رئیس دانشگاه پیام نور استان در نشست فرهنگی بسیجیان در پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج و فرهنگ بسیجی یکی از نشانه های عالی گفتمان اصیل انقلاب اسلامی و بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور است.

IMG_3036
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، در این جلسه دکتر علی سراج به نقش و جایگاه اساتید در تربیت دانشجویان و دانش پژوهان اشاره کرد و گفت: اگر علم و ایمان در کنار هم باشند انسان های تربیت شده مراکز علمی می توانند بزرگترین راهگشای هر جامعه باشند.
دکتر سراج، پیشرف ایران اسلامی را در بعد علمی بسیار چشمگیر دانست و گفت: دست یابی دانشمندان ایرانی به جدیدترین علوم روز، نشان از توان بالای استعدادهای جوانان ایران اسلامی دارد.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی در شرایط کنونی در معرض یک نبرد نرم تمام عیار قرار دارد و بسیج برای مقابله با این جنگ نرم باید وارد یک فاز هجومی شود.
رییس دانشگاه پیام نور استان، با اشاره به اینکه متاسفانه در حوزه فرهنگ کار کمی جای کارهای کیفی را گرفته است گفت: متاسفانه تب آمارگیری، آمارسازی و آمار دهی در فعالیت های فرهنگی بیداد می کند.
رئیس بسیج استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: بسیج، یک شبکه اجتماعی پیشرفته با قابلیت های فراوان است که می تواند با سرعت بالا در تمام نقاط کشور حتی خارج از مرزهای ایران اسلامی در ابعاد مختلف دینی، اعتقادی و ارائه الگوهای فرهنگی فعالیت کند.
در این جلسه جمعی از بسیجیان ، نظرات خود را در مورد پیشبرد برنامه های راهبردی بسیج ارائه کردند.
در پایان لوح سپاسی از سوی بسیج به دکتر سراج تقدیم شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد