تاریخ درج خبر : 1394/04/17
کد خبر : ۵۱۲۵۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

«دکتر نظری» دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان شد

با رای اکثریت اعضای حزب کارگزاران سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد، «دکتر محمدکاظم نظری» به عنوان دبیر این حزب در استان انتخاب شد.

به گزارش سایت استان، نشست اعضای حزب کارگزاران سازندگی یکشنبه شب و با حضور مهندس غلامرضا پناه عضو شورای مرکزی این حزب در یاسوج برگزار شد.

IMG_3516

پناه در این نشست گفت: در شورای حزب کارگزاران تاکنون شاهد اختلافات و تعارض نبودیم و شاید روی روش‌ها سلیقه‌ها متفاوت بود و اما در نهایت با هم هماهنگ و تعامل داشتند.
دبیر سابق حزب کارگزاران در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتظار می‌رود که تشکیلات حزب کارگزاران در شهرهای گچساران، دهدشت و یاسوج فعال شوند و کانون‌ها وکمیته‌های مختلف حزب نیز تشکیل شوند.
پناه تصریح کرد: حزب کارگزاران بعد از سال ۷۶ تا کنون به صورت چراغ خاموش فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی خود را انجام می‌داد و حتی در دوره‌ای برخی دوستان از جمله اصلاح‌طلبان یکی از عوامل شکست خود را کارکرد حزب کارگزاران می‌دانستند.
وی افزود: هم‌اکنون با توجه به دبیرکلی آقای کرباسچی حلقه ارتباطی با اصلاح‌طلبان ایجاد کرد.

دبیر سابق حزب کارگزاران استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگر سخنان خود به سابقه و میزان فعالیت این حزب در طول سال‌های گذشته و انتخابات‌های مختلف اشاره کرد و گفت: معتقد هستیم که این حزب تاثیرگذاری در عرصه قدرت سیاسی و اجتماعی نشان داد.

پناه با بیان اینکه در شهرستان بویراحمد و گچساران فعالیت این حزب بارزتر بود،گفت: در کهگیلویه با توجه به اقبال عمومی اصلاح‌طلبان به سمت آقای منطقیان که به نوعی در راستای مشی حزب کارگزارن بود ضرورتی برای فعالیت و تشکیل این حزب در حوزه کهگیلویه نداشتیم.

در پایان این نشست با رای اکثریت اعضا، محمد کاظم نظری به عنوان دبیر حزب، غلامحسین هادیان‌نژاد قائم مقام، دستان عزیزی به عنوان رئیس شورای مرکزی، علی‌زمانی به عنوان نائب رئیس شورای مرکزی و سجاد بنام به عنوان منشی مشخص شدند.

گفتنی است از ابتدای تشکیل این حزب در استان از سال 76 تاکنون غلامرضا پناه به عنوان دبیر این حزب در استان فعالیت می کرد که پس از انتخاب به عنوان عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران کشور همچنان این مسئولیت را به عهده داشت و اکنون پس از 18 سال از این مسئولیت کنار رفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دنیا دیده گفت:

    به نظر من حتمن اصلاح طلبان در منطقه کهگیلویه بزرگ باید یک کاندیدا از طایفه بهمئی/یک کاندیدا از طیبی/یک کاندیدا از دشمن زیاری/یک کاندیدا از بویراحمد گرمسیری/یک کاندیدا هم از سادات مثلا سادات امامزاده علی/ یعنی حداقل 5 کاندیدا باید به صحنه انتخابات مجلس بفرستند و این 5 کاندیدا باید از پاییز وارد فاز انتخابات شوند تا مردم و نیروهای اصلاح طلب و اعتدال گرا را در منطقه خودشان بسیج کنند.

    آنوقت دو هفته مانده به انتخابات همه نیروها متحد روی یک گزینه قوی میانه رو اصلاح طلب و اعتدالگرا که هم کاردان و متخصص باشد هم آرای خوبی داشته باشد ائتلاف کنند تا با رای بیش از 80 هزار کهگیلویه ای پیروز قاطع انتخابات مجلس دهم در کهگیلویه بزرگ یک اصلاح طلب اعتدال گرا باشد.

    پیش به سوی اصلاح طلب کردن همه نمایندگان استان

  • فروزنده گفت:

    سلام.محمود جان.بیانیه روز قدس فرمانداری بویراحمد را انتشار بده/تماس با ما تون خرابه/از سایت فرمانداری بگیرش/سپاس

پربازديد