تاریخ درج خبر : 1394/04/18
کد خبر : ۵۱۲۶۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تصاویر: تیراندازی در یاسوج 6 کشته و زخمی بر جای گذاشت

تیراندازی در بلوار امام خمینی (شصت متری) یاسوج ساعت 3 بامداد چهارشنبه 6 کشته و زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش سایت استان، در این تیراندازی یک نفر کشته و پنج نفر زخمی شدند که حال دو نفر از زخمی ها وخیم گزارش شده و دو نفر دیگر به صورت سرپایی مداوا شدند.

زخمی ها بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.

یاسوج

عکس مربوط به اصابت ساچمه به سر و بدن مقتول و مجروح حادثه شب 21 رمضان 94 در بلوار شصت متری یاسوج است.

این موضوع در حالی رخ داد که مردم از مراسم شب احیای بیست و یکم رمضان در حال برگشت به خانه های خود بودند که با ترافیکی غیر معقول در این ساعت از بامداد مواجه شدند.

طبق اظهارات شاهدان عینی سرنشینان یک دستگاه خودرو سمند سفید، با اسلحه ساچمه ای به سوی برخی افراد که در بلوار امام خمینی یاسوج نشسته بودن سه تیر شلیک کرده که شش نفر در این حادثه مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

طبق گفته شاهدان عینی ساعتی پیش از وقوع حادثه، درگیری نیز رخ داده بود.

علت وانگیزه درگیری هنوز مشخص نیست.

در این تیراندازی به بعضی از مغازه های اطراف درگیری هم خساراتی وارد شد.

این درگیری در حالی اتفاق افتاد که در چند روز گذشته شاهد درگیری های گسترده ای در یاسوج و سی سخت بودیم که به شدت امنیت مردم بویراحمد و دنا را به خطر انداخت و افکار عمومی مردم استان را به شدت متاثر کرد.

درگیری عده ای در سی سخت و همچنین مادوان به شدت احساس ناامنی را در بین مردم دو شهرستان بویراحمد و دنا را افزایش داده بود که درگیری امشب در بلوار امام خمینی یاسوج بار دیگر بر آن افزود.

جزییات جدید متعاقبا اعلام خواهد شد.


IMG-20150708-WA0045معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از حمله مسلحانه یک فرد ناشناس به پنج نفر دیگر در نیمه های شب گذشته خبرداد.

فتاح محمدی گفت: حوالی ساعت سه دیشب ، فرد ناشناسی بعد از پیاده شدن از خودرو و احوالپرسی با تعدادی جوان در بلوار امام خمینی یاسوج، به ماشین خود برمی گردد و با اسلحه ساچمه زنی ، به آنان شلیک می کند.

وی با بیان اینکه دلیل یا دلایل این اقدام نامعلوم است، اظهارداشت: پنج نفر بدلیل شلیک گلوله مجروح و یک نفر متاسفانه کشته شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاسف از کشته شدن این جوان و تسلیت به خانواده وی ، خاطرنشان کرد: اقدامات امنیتی و انتظامی درحال انجام و تاحصول نتیجه نمی توان هیچگونه اظهارنظری کرد.

محمدی افزود: باکسانی که مخل امنیت و رفاه مردم شوند بشدت برخورد خواهد شد و ما به مردم قول می دهیم که به محض به نتیجه رسیدن تحقیقات ، مطالب لازم را به آنان را اعلام کنیم.

فرماندار بویراحمد گفت: پنج نفر بدلیل شلیک گلوله اسلحه ساچمه زنی برای مداوا انتقال داده شدند که یکی از آنان مرخص و مابقی در حال مداوا هستند.

هوشنگ یاری پور افزود: از چهار نفر دیگر ، یک نفر در ” آی . سی . یو ” بستری و سه نفر دیگر وضعیت بهتری دارند.

وی دلیل یا دلایل این اقدام را نامعلوم دانست و اظهارداشت: متاسفانه یک نفر کشته شده که تحقیقات انتظامی و امنیتی در حال انجام است.

فرماندار بویراحمد گفت: هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و دستگاههای لازم در حال انجام بررسی های خود هستند.

یاری پور تاکید کرد که اقدام شب گذشته یاسوج و کشته و مجروح شدن شش نفر در بلوار امام خمینی این شهر ، هیچ ربطی به درگیری ” سی سخت ” مرکز ندارد.

وی افزود: از رسانه ها می خواهیم این اقدام را به درگیری ” سی سخت ” مرکز شهرستان دنا ربط ندهند.

فرماندار بویراحمد نیز از فعالیت گسترده دستگاههای امنیتی و انتظامی تا رسیدن به نتیجه مطلوب خبرداد.

 


 

فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد:
فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت گسترده کارآگاهان و کارشناسان مرتبط با درگیریهای مسلحانه نیروی انتظامی استان خبر داد.
فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: درگیری مسلحانه شب گذشته ارتباطی به ” امر به معروف و نهی از منکر ” ندارد.
سردار غلامعباس غلامزاده گفت: شایعه اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و در نهایت درگیری مسلحانه در شهر یاسوج را تائید نمیکنیم.
وی با تشریح چگونگی این درگیری ، اظهارداشت: بنظر میرسد این افراد همدیگر را از قبل میشناختند.
IMG-20150708-WA0034
فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت گسترده کارآگاهان و کارشناسان مرتبط با درگیریهای مسلحانه نیروی انتظامی استان خبر داد.
غلامزاده افزود: بازجویی ها از مصدومان درگیری شروع و درصورت نیاز و باپایان تحقیقات و مشخص شدن موضوع، از طریق رسانه ها اطلاع رسانی میشود.
به گزارش عصردنا، شایعه شده بود که دلیل درگیری مسلحانه بخاطر تذکر چند جوان به دو جوان که مزاحم خانمهایی در بلوار امام خمینی شهر  یاسوج در زمان لیالی قدر شده بودند صورت گرفته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمد گفت:

  مقصر اصلی این اتفاقات بزرگان فامیل هستند. وقتی دعواهای یک سری از جوانان فامیل مایه مباهات همین اقایان بزرگ می شود. این جوانان بی تجربه برای کارهای بزرگتر تحریک می شوند. از طرفی در …………. و …………… از خلافکاری اینها آنقدر دفاع می کنند تا وضعیت های اینچنینی اتفاق بیفتد.تا فرهنگ بزرگترها اصلاح نشود وضعیت همین است.

 • ناشناس گفت:

  من و شما هستیم که امنیت را تولید می کنیم, لابد از نظر برخی ها پلیس عالم به وقایعی است که قرار است اتفاق بیفته و باید در محل حاضر شود تا آن اتفاق نیفتد. چنین اتفاقاتی در سراسر جهان و همین طور در دیگر استان ها هم رخ می دهد، اما آنچه که می تواند چنین اتفاقاتی را کم کند رفع بیکاری، انجام کار فرهنگی و توجه به تزکیه و تربیت از خانواده و مهد کودک تا سطوح بالاتر. ضمنااز ادمین محترم سایت درخواست دارم خبر دستگیری عاملان حادثه را که کمتر از 24 ساعت دستگیر شدند هم در این صفحه بارگذاری کند تا بلکه برخی نگاهشان به پلیس اصلاح بشه.

 • داوود گفت:

  مقامات ……. هم که بیخیال …. راستی تگزاس چه خبر

 • کا جونباز گفت:

  متاسفانه ………. کارآیی لازم رو نداره..سیاستشون هم اینه که همیشه پس از پایان درگیری خودشون رو به صحنه برسونن تا آسیب نبینن

 • ناشناس گفت:

  بویراحمد آنقدر دست به ماشه برد تا…..

 • ناشناس گفت:

  به نظرمیرسدکه ضمن روشنگری وکارفرهنگی درسطوح مختلف ازمدارس گرفته تا دیگرمجامع ومناسبتها اقداماتی نظیرجمع اوری سلاح بطورقاطع انجام گیرد ومراجع قضایی برخورد قاطعی داشته باشند واگر طرفین به سازش هم رسیدند بازنباید جنبه جرم وکیفری که مریوط به نظم وامنیت عمومی است فراموش شود وقتی که امنیت مردم واسایش انها ازبین بروددیگر رضایت طرفین دعوانمیتواند صورت مسله راپاک کند متاسفانه این جنبه از قضیه فراموش میشود

 • ناشناس گفت:

  هراس انگیز بود

  • علی محمودی یاسوج گفت:

   باید با این افراد برخورد قاطع و قانونی به عمل آید%

پربازديد