تاریخ درج خبر : 1394/04/18
کد خبر : ۵۱۲۶۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -
حرفهای متفاوت تاجگردون در نشست با جوانان

تاجگردون: بودجه راه آهن یاسوج-اقلید را من تامین کردم و زارع اصلا خبر نداشت / میان اصلاح طلبان کشور مهمم اما در استان مرا اصلاح طلب نمیدانند/ منم دنبال چینش نیروهای خودم بودم / از حضور … شرمم می آید

نماینده مردم گچساران و باشت در نشست خصوصی با برخی از جوانان اصلاح طلب شهرستانهای کهگیلویه و گچساران حرفهایی بی سابقه و متفاوتی زد.
این نشست که هفته گذشته در محله کارکنان شهر گچساران برگزار شد با حضور تعدادی از جوانان اصلاح طلب  کهگیلویه و گچساران برگزار شد.

taj
غلامرضا تاجگردون در این نشست خصوصی حرفهای بی سابقه‌ای را بر زبان آورده که به برخی از آنها به صورت تیتر وار به اطلاع مخاطبان می رسد:

* اصلاح طلبان دنبال چینش نیروهای خودشان هستند و من هم دنبال به کار گیری نیروهای خودمم
* من در مشی و ایدئولوژی با اصلاح طلبان مشکلی ندارم ولی اصلاح طلبان استان بیان و بشینن اگه من در مشی اصلاح طلبی اشتباه کرده ام با دلیل و مدرک به من بگن ولی اینها بیشتر در چینش افرد با من مشکل دارند اونها به دنبال چینش نیروهای خودشون هستند و من میخوام نیروهای خودم را به کار بگیرم.

* هر جلسه مهمی که سران اصلاحات کشور در تهران دارند مرا به آن جلسه دعوت می کنند اما در استان مرا اصلاح طلب نمی دانند.
* گزینه من واسه علوم پزشکی خانم دکتر پورانصاری بود که موافقت نشد.
* تا لحظه آخر از رمضانی حمایت کردم هر چند بارهای بار سران اصلاحات استان از من خواستن که رمضانی را برکنار کنم، نکردم چون رمضانی نماد اصلاحات بود.
* کسانی که به هدایت خواه و بزرگواری رای داده اند حق ندارند من را نقد اصلاح طلبی کنند.
* آقایون در مجلس به من اعتراض کردن و مصاحبه منو در دست داشتند که چرا گفته ام اصلاح طلبم.
* آنهایی که میگویند خادمی اصلاح طلب نیس بگویند کی اصلاح طلبه؟
* رییس جمهور باید در مورد رفع حصر حرف بزند نه من.
* آنهایی که میگویند من نقشی در افزایش بودجه ها نداشتم بگویند چطور تا پارسال بودجه هاشون زیاد نمیشد؟
* در چرام نگفتم به بزرگواری رای بدهید.
* از اینکه آقای …………………………………در مجلس ……………. شرمم می آید.
* رئیس جدید شرکت برق کهگیلویه را من معرفی کردم و نیروی من است.
* بودجه راه آهن اقلید به یاسوج را من تامین کردم و بقیه(زارع) اصلا خبر نداشتند.
* برای شهرستان شدن مارگون دست به دامن من می شوند و وقتی هم کاری انجام می شود در رسانه ها مرا متهم می کنند.
* بخش اعظمی از بودجه محور سادات – باغچه جلیل با پیگیری های من تامین شد.

 

 


 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دکتر.م.ا گفت:

  تاجگردون یک اصلاح طلبه درود بر شما آقای تاج گردون، شما کاری به حرف مخالفان نداشته باشید.ما باهاتیم حرفات همش عین واقعیته.

 • saeed گفت:

  شما از نظر ما اصلاح طلب واقعی هستی خداوند پشت و پناهت

 • علیرضایی گفت:

  آره واقعا برید اصل وو نصب ها رو سرچ کنین ببینین کی داره ، حتما تو داری ، چیه سوختی دیدی رزمه تو جلسه تودیع وو معارفه حقایق رو با شجاعت تمام بر ملا کردن ، واقعا باید گفت احسنت به این شجاعت. کاشکی ما دو تا مدیر مثل رزمه تو ناحیمون داشتیم به خدا ایران گلستان میشد نه دهدشت ، اینو خودت هم خوب میدونی.

  • رحمان محمدی گچساران گفت:

   در اینکه دکتر جز بهترین وفعالترن نماینده گان کشوری واستانی می باشدشکی نیست،ولی خیلی از وظایف (به جز حوزه عمرانی وبودجه ای)را به دلایل …..از جمله حقوق شهروندی ودفاع از طیف همفکران وفراموشی همراهان و عدم مشورت…..را انجام نداده.

 • حسنی گفت:

  رزمه مرد بوده و مرد هم می ماند به کوری چشم نامردان عالم. من واقعا تو این چند سال اخیر مدیری شریف تر از رزمه ندیدم و فکر نکنم هم نیازی به اثبات باشد چون برای همه مشخصه.

 • مسلمی گفت:

  برادرکدام یک ازاین جوانان اصلاح طلب کهگیلویه بودند ….. بچه لنده است نه کهگیلویه،درضمن …… طرفدار …… بودنه اصلاح طلبه

  • زنده باد ثلاث گفت:

   جوان بهتره کمی چشمانت را باز و گوش هایت را تیز تر و زبانت را بیشتر نگاهداری!!!!
   اصیل ترین و مرکزی ترین بخش کهگیلویه شهر لنده که در قدیم مرکز بخش ثلاث بوده است می باشد…

 • ممق... گفت:

  تازه به دوران رسیده تو دولت عدالت پست گرفت به محض تغییر دولت شد اصلاح طلب اخ سی اداره برق

 • عباس گفت:

  واقعا در جلسات تودیع معارفه مشخص میشه کی اصل ونصب داره

 • صلاحت گفت:

  این اقای دهدشتی و یار علی هر دوشون داماد اقای رزمه یعنی اقای یع…هستن برادر من اقای رزمه مردن هر هر کر کر مشک ان است که ببوید … اهای ملت برید از پرسنل بپرسید

 • حسن پور گفت:

  ………… طرفدارمژدهی درانتخابات گذشته بودمژدهی هم گذاشتش توی پیام نورسرکار،یک آدم فرصت طلبه ،

 • هادی وشادی گفت:

  جناب دکتر تاجگردون شما نماینده حوزه گچساران هستید برق دهدشت به شما چه ربطی داره البته حاج آقا بزرگواری در جواب شما واقعیات را گفت که کار اصلی توسط برادر زاده حاج آقا بزرگواری انجام گرفته جناب تاجگردون به خدا مدیر جدید هیچ سابقه اصلاح طلبی ندارد

 • آزمان گفت:

  من عکس تاجگردون باجوانان رادیدم،هیچ کدام رادرستادهای 88 ندیدم،اینها اصلاح طلب نبودند،جوانان اصلاح طلب ستادنسیم،زینب روینه،مژکان مسلمی،مسعودآرام بودند،ستادشهروندهم صادق دوپیکرورحمت اکبریان بودند،این احسان هاشمی راتوهیچ ستاداصلاح طلبان ندیدم حتی توستادروحانی هم ندیدمش،اصلا کسی درکهگیلویه نمی شناسش،توی تجمع پارک که برعلیه بزرگواری به خاطرحرفهاش درمجلس بودهم ندیدمش،اصلاح طلب بایدهزینه داده باشه نه یک شبه اصلاح طلب بشه

 • بختيار رضواني گفت:

  درود بر تاجگردون سردار اریایی اصلاحات ،به اندازه ز کل عمر جمهوری اسلامی وتمامی ادوار نمایندگان کل استان تا کنون ،بودجه برا استان اورده و خواهد اورد ، هرزمان خون میخورد تیغی که صاحب جوهر است

 • پورسعید گفت:

  آقای دهدشت ی عزیز.
  نماینده کهگیلویه اگه ضعیف بود که نمیتو نست رئیس رو عوض کنه بر چه اساس این حرفا رو میزنی …آقای بزرگواری اگه ضعیف و ترسو بود پشت تریبون مجلس آقای رفسنجانی و وابستگان او را این چنین مورد حمله قرار نمیدا ند….

 • کریسمس گفت:

  جناب تاجگردون شما طی بازدیدی که یک ماه پیش از شرکت برق استان داشتید سفارش آقای صدوقی را به مدیرکل کردید که گزینه صدوقی را برای دهدشت بگذارد اما نگو که شما هم یک رو نیستید البته از قدیم هم گفته‌اند که لعنت بر سیاست که پدر وپسر ندارد…. صدوقی به کی اعتماد کرد البته اون گزینه هم اصول گرا بود

 • محسن گفت:

  نظر خود را وارد نمایید…باسلام..نماینده فقط گفتن حاج آغا بزرگواری..
  یکرو ..صاف وصادق ودلسوز

 • رضوانی گفت:

  دوستان عزیز ، دکتر س و همکار و … چرا از تاجگردون گلایه کرده اید.خدا را باید شکر کنیم که قویترین مدیر کل جناب دکتر چمن که ریاست علوم پزشکی هست نیروی تاجگردون نیست و معلوم هست که تاجگردون آدم سرسپرده می خواد که شخصیت بزرگ دکتر چمن بزرگتر از این حرفاست. از اول هم ما می دونستیم که دکتر چمن منتخب اصلی وزارت بهداشت بوده.

 • ناشناس گفت:

  اقای تاجگردون مردم را چی فرض کردی زمانی که بزرگواری جاده باغچه جلیل سادات رو جز پروژه های ملی کرد و اعتبار سالیانه براش تامین،شما در ارزویی دیدن مجلس بودی

 • بهمنیار گفت:

  آقای تاجگردون شماگفتیداصلاح طلب هستیدولی خانم پورانصاری اصولگرااست،بابای پورانصاری یکی ازلیدرهای موحدبودخانوادش هیچ وقت به منطقیان،ولاهوتی رای ندادندکل فک وفامیلش اصولگراهستندحتی شوهرخواهراش،آقای مهندس خوبانی پیمانکاروبهرمندمعاون بیمارستان ازلیدرهای سرسخت موحدبودند،بایدم اصلاح طلبان استان شمارااصلاح طلب ندوندآخه شمافقط ازچندچهره هااستفاده میکنیدکه درزندگی حتی یک باررای به اصلاح طلبان ندادند

 • میرزایی گفت:

  به به ، انتخاب برق کهگیلویه با دستان تاجگردون ، جناب حاجی پس شما این وسط چیکاره این؟

 • یار علی گفت:

  کاشکی قبل از این دخالت یه کم پرس وو جو میکردین و در مورد شخصیت جناب مهندس رزمه رئیس اسبق برق کهگیلویه اطلاعات کسب میکردین ، این کمتر از یک خیانت به مردم کهگیلویه نبود ، رزمه مرد بود مرد.

 • یار علی گفت:

  آقای صدوقی روم به دیوار تاجگردون چی میگه.

 • ناشناس گفت:

  په اگه پرویزی نیرو تو بی په حاج بزرگواری و سفارش ابوذر بزرگواری برادرزادش که معاون مهندسی برق استانه ، …….. ، فقط یه نتیجه گیری هه وو هم همدلی آغا بزرگواری وو تاجگردون ، اوسو بگو مو نه اصول گرایم.

 • حسن گفت:

  آقای راهزادی به نظر خودت اشتباهی نیومدی تو شرکت توزیع برق ، تازه اونم مدیر عامل شرکت توضیع برق

 • رضایی گفت:

  اصلا یکی به ما بگه شما چیکاره ی کهگیلویه اید که تو انتخاب مدیراش دخالت میکنین ، اگه راس میگی حواست به مردم شهر خودت باشه که اینجوری داد وو بیداد نکنن به خاطر رسیدگی به مشکلاتشون.

  • ا.موسوی گفت:

   یکی به ما دهدشتی ها بگه چرا نماینده ای انتخاب میکنیم که تاج گردون براش تایین تکلیف کنه.این لو رفت .حتما برای حرف زدن هم کسی برای نماینده ما تعیین تکلیف می کنه.شاید

 • لنده گفت:

  آقای تاجگردون،نگاه به بغل دستیت کردی ، اح …….ه ،کسی که میکه اصلاح طلبم،ولی بزرگواری دعوت میکنه خونشان،نشان هم به آن نشان که کارتون میوه راخودش گرفته بود،همه لنده هاخانوادش میشناسندهمیشه بااصول گراها بودند

 • دهدشتی گفت:

  جناب مهندس راهزادی ، دیدی هر چی رزمه گفت درست بود ، شما که زورتون نرسید نیروی مورد نظرتون رو بذارین ، واقعا که ، ببینین وضع مملکت ما رو و وضع استان ما وو برق استان ما وو نماینده ضعیف کهگیلویه رو.

 • اصلاح طلب گفت:

  آقای تاجگرون شما اصلاح طلب نیستید و فقط به فکر منافع خود می باشید ، اینکه در حوزه های دیگر دخالت می کنید نشان از ضعف نماینده های اون حوزه میباشد ، شما که میگید مدیر برق دهدشت ، ایشون که اصلاح طلب نیستند و شما صرفا به خاطر اینکه داماد پرویزی دوست صمیمی شماست در این حوزه دخالت کردید و این یعنی توهین محض به اصلاح طلبان کهگیلویه و ضعف شدید نماینده ی آن منطقه.

 • رحمان گفت:

  تاج هر روز علیه خودش هست . ماکارمندهای علوم پزشکی فکر میکردیم آوردن رییس دانشگاه باتلاش تو بوده و بخش زیادی از موفقیتهای دانشگاه را بپای تو می نوشتیم . علوم پزشکی و رییس قدرتمند و توانمندش که از جمله شخصیتهای متشخص استان و نقطه قوت استان است را از پیگیری تو میدانستیم . خوب شد که خودت اعتراف کردی

 • دکتر س. گفت:

  من تا حالا فکر می کردم ریاست اندیشمند علوم پزشکی استاد دکتر چمن عزیز که قویترین مدیر کل استان هست مورد حمایت آقای تاجگردون هم بوده که اینجا خودش لو داده که اینجوری نبوده. واقعا از تاجگردون برای همیشه متنفر شدم و به همه همکاران هم توصیه می کنم که کمترین حمایتی از ایشون نداشته باشن.

 • محمود گفت:

  درود ب صداقت و یکرویی حاج آقا بزرگواری و صد رحمت بر شجاعت سیاسی این سید بزرگوار که با صراحت و صداقت حرفهایش را می زند. تاجگردون جز عوامفریبی و فرصت طلبی و منفعت طلبی هیچ هنری ندارد و تا حالا هیچ کمکی به هیچ جای استان خارج از محدوده قوم و خویشاونداش نداشته. کاملا درست گفته که یه جا اصلاح طلبه یه جا اصو لگرا و…اینو درست گفته.

 • دوستدار تاجگردون گفت:

  چون پرده بر افتد، چه ها کند!!

 • دهدشت گفت:

  اقای تاجگردون شما چرا در شرکت برق دهدشت دخالت کردید شما نماینده گچساران هستید نه دهدشت ریس جدید به بزرگواری رای داد نه اصلاح طلبان شما اصلاحات کهکیلویه را قربانی نظرات شخصی خود کردید اصلاح طلبان استان حق دارند شمارا اصلاحاتی ندانند

 • صلاحت گفت:

  برادر من به جاش تو چرام تعریف عدل رو میکردی تا و ضعت توپ شه

 • رزم اور گفت:

  ای دریغ از یه … راست در … و …

 • من گفت:

  مردم کهگیلویه به نماینده با صداقتشون افتخار میکنن

 • پلی گفت:

  برای یک نماینده خیلی بعید است نکنه با همین حربه ها به اینجا رسیده ای :::::سید بزرگواری دردل اون افراد فهیم وآگاه جا دارد ونیازی نیست که تو در چرام گفته باشی یا نه چرا ترسیدی انتخابات استانی نشده با این سخنان در آرای سید خللی ایجاد نخواهد شد فقط ماهیت شما …………

 • ناشناس گفت:

  عام المنفعه، کار عمومی، بزرگواری

 • دهدشت گفت:

  تاجگردون خودش پی برده که برا کهگیلویه بهتر از سید بزرگواری نیست و ازش حمایت میکنه

 • اقتدار گفت:

  اقای تاجگردون کاش یکم مث بزرگواری صداقت در گفتار داشتید،،یکی از بزرگترین نکات قوت بزرگواری صداقت اونه،،

  • یاسین گفت:

   برای صحت کامنتت رجوع شود به فایل صوتی که اقای بزرگواری تکذیب نمودند!
   حاکم شهری که مر………..

 • موج گفت:

  نماینده خواستید بزرگواری. با صراحت شجاعت حرفش و میزنه

 • علي رضا گفت:

  جناب اقای تاجگردون من تعجب می کنم از حرف هایی که میزنی بنظرم این حرف ها توهین به شعور مردم باشد جناب خود اقای پرویزی به من گفته 80درصد کار من را بزرگواری انجام داده اونوقت تو به خاطر انتخابات اینده فرافکنی می کنی همه مردم شهرستان کهگبلویه می دانند شما دوست نداریداصلاح طلبان کهگیلویه تایید بشوند تا تعدادی از کسانی که منافع دارند بیان تو گچساران و به تو رای دهند این حرف ها هیچ تاثیر روی مردم ندارد شما در گچساران فامیل بازی راه انداختی چطور میخواهی در بین مردم گهگیلویه عدالت را رعایت کنید یقین بدانید سید شجاع وصادق ما با تمام توان از او حمایت خواهیم کرد و انشالله نماینده دور دهم خواهد بود

 • علي رضا گفت:

  جناب اقای تاجگردون من تعجب می کنم از حرف هایی که میزنی بنظرم این حرف ها توهین به شعور مردم باشد جناب خود اقای پرویزی به من گفته 80درصد کار من را بزرگواری انجام داده اونوقت تو به خاطر انتخابات اینده فرافکنی می کنی همه مردم شهرستان کهگبلویه می دانند شما دوست نداریداصلاح طلبان کهگیلویه تایید بشوند تا تعدادی از کسانی که منافع دارند بیان تو گچساران و به تو رای دهند این حرف ها هیچ تاثیر روی مردم ندارد شما در گچساران فامیل بازی راه انداختی چطور میخواهی در بین مردم گهگیلویه عدالت را رعایت کنید یقین بدانید سید شجاع وصادق ما با تمام توان از او حمایت خواهیم کرد و انشالله نماینده دور دهم خواهد بود

 • بهلول گفت:

  درود به تاجگردون . من شما را یک اصلاحطلب میدانم . در این وانفسا آنچه گفتی به باور من درست است .

 • ناشناس گفت:

  فقط بزرگواری بزرگواری بزرگواری بزرگواری بزرگواری
  بزرگواری بزرگواری بزرگواری بزرگواری بزرگواری بزرگواری

 • ناجی گفت:

  به نظر این حقیر تاحگردون عوامفریبی می کنند بیشتری ضربه رابه اصلاحطلبان زدند با همراهی با بزرگواری و انتخاب استاندار که بوی از اصلاحات نبرد اندو در چرام عین این جمله را گفتنند که به بز ر گواری رای دهید

 • ناشناس گفت:

  شرم آور است ریئس اداره برق دهدشت را شما معرفی کردی ما فکر کردیم در کارهای کلان کشور نظر می دهی .

 • مال ملا گفت:

  اقای تاج شرم انسان باید از دو رویی و نفاق باشه نه از صداقت و پاکدستی یه همکار هر چند با توجه به موجود بودن فایل صوتی و تصویری شما در چرا م بعیده همچین حرفی زده باشید!

 • منتو گفت:

  مدیر برق کهگیلویه رو تو گذاشتی.! عجب!!!!!!!!!!

 • در پاسخ به پورسعید گفت:

  پورسعید جان
  از بیسوادی ات معلومه ککه نمیدونی طرح استانی انتخابات رد شده.
  تاجگردون یک اصلاح طلب عملگراست

 • پورسعید گفت:

  با سلام با حرفهای آقای تاجگردون اصلا موافق نیستم

 • پورسعید گفت:

  به نظرمن آقای تاجگردون یک اصلاح طلب است حالا که انتخابات استانی شده با این کار میخواهد خودرا بین مردم کهگیلویه محبوب کند تا بتواند از آراء بدست آمده استفاده کند …

پربازديد