تاریخ درج خبر : 1394/04/19
کد خبر : ۵۱۲۷۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دادستانی به جد پیگیر قضایی و کارشناسی حادثه تیراندازی یاسوج است

دادستان عمومی وانقلاب مرکز کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: پیگیری قضایی، کارشناسی و پلیسی برای روشن شدن علت حادثه تیراندازی بلوار امام یاسوج و برخورد قضایی به موقع به طور جد در دست بررسی است.

مختار کوشا روزپنجشنبه افزود: به محض اعلام خبر وقوع حادثه سحرگاه روز گذشته در یاسوج عملیات های قضایی و کارشناسی بهمراه بازپرس ویژه تاکنون ادامه دارد.

وی گفت: با تلاش تیم ویژه بازپرسی و هماهنگی و جدیت دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی و تحقیق از عاملان این حادثه به زودی مردم نیز در جریان جزئیات کامل آن قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه تمامی ظرفیت های موجود قضایی ، امنیتی و اطلاعاتی برای روشن شدن این حادثه به کار گرفته شده است، یادآور شد: تیم بازپرسی و پلیسی از همان ساعات اول بعد از وقوع حادثه با حضور در محل حادثه،گفت وگو با مجروحان و مضروبان و شاهدان عینی به دنبال روشن شدن موضوع هستند.

سحرگاه روز چهارشنبه در یکی از خیابانهای شهر یاسوج در اثر تیراندازی از یک خودرو شش نفر زخمی شدند که تاکنون دو نفراز آنها جان خود را از دست داده اند.

این حادثه از همان زمان وقوع در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نیز بازتاب گسترده ای داشت.

به گفته مضروبان و مجروحان، حادثه حدود ساعت دو و نیم سحرگاه امروز در بلوار امام خمینی (ره) و در منطقه چهارراه عالیوند شهر یاسوج رخ داد.

به گفته پزشک و پرستاران بیمارستان شهید بهشتی یاسوج حال عمومی چهار نفر از مجروحان و مضروبان این حادثه که بیشتر از ناحیه دست و پا ، قفسه سینه و لگن دچار آسیب شده اند رو به بهبودی هستند.

یک نفر از این افراد همان ساعت اول بعد از حادثه جان داد و یک نفر دیگر از مجروحان نیز که دچار خونریزی شدید مغزی شده بود تحت عمل جراحی پزشکان قرار گرفت ولی هوشیاری خود را بدست نیاورد.

با تلاش نیروهای آگاهی وامنیتی دو نفر از عوامل این حادثه ناگوار درگچساران شناسایی و دستگیر شدند.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اشنا گفت:

    واقعا این جریان متأسف بار است دراستان کهگیلویه و بویراحمد همیشه دعواهای سنگین وجود داره من دانشجوی اونجا بودم همیشه دعواهای این چنینی رو میدیدم ولی حکم قصاص برای این ها نباید باشه باید حبس ابد باشه تا قدر زندگی و ازادی رو بدونند

  • دانشجوی حقوق گفت:

    اقای …….. تمام تقصیرات گردن شماست.تا به حال جنبه عمومی کدام جرم را شما لحاظ کرده اید.هر کس اسلحه کشیده پس از کسب رضایت شاکی خصوصی ازاد شده!!!حاضرم قسم بخورم اگر همین فردا خانواده محترم مقتول و مجروحان رضایت دهند ضاربین فورا ازاد میشوند و شما هم مصاحبه میکنید که با تلاش بنده و مسئولین ختم بخیر شد

پربازديد