تاریخ درج خبر : 1394/04/19
کد خبر : ۵۱۲۷۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

میلاد غریبی به پدیده مشهد پیوست

بازیکن گچسارانی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت :با مسئولان این تیم به توافق رسیده و قرار است یک فصل دیگر در این تیم مشهدی بازی کند.

«میلاد غریبی» افزود: از چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاد داشتم که در نهایت مجدداشرایط پدیده مشهد را پذیرفتم و برای یک فصل دگیر در این تیم بازی خواهم کرد.

غریبی در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد خود را ثبت کرده است یا خیر؟ اظهار داشت :انشالله در چند روز آینده قرار داد خود را تمدید و ثبت خواهم کرد ولی در تمرینات این تیم شرکت کرده ام.

وی در مورد شرایط بدنی خود اظهار نمود :از امادگی خوبی برخوردار هستم وبا توجه به اردوهای که درآینده درخارج کشور وداخل کشور داریم بتوانم شرایط خود را به اوج آمادگی برسانم و انشالله بتوانم نماینده خوبی برای استانم هم در لیگ برتر باشم

غریبی افزود: واقعا برای وضعیت تیم های فوتبال نفت و گاز گچساران وشهرداری یاسوج نارحت هستم هر وقت به دوسال پیش فوتبال استان فکر می کنم که دو نماینده در لیگ یک فوتبال داشتیم ولی الان هیچ نماینده ای نداریم حسرت می خورم .

غریبی در پایان از مسئولین و نمایندگان استان و استاندار استان خواست با حمایت شان از فوتبال شرایطی را فراهم کنند که در آینده ای نزدیک نماینده ای در لیگ برتر داشته باشیم چون استعداهای بسیار شایسته ای در استان خودمان وجود دارد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد