تاریخ درج خبر : 1394/04/19
کد خبر : ۵۱۲۷۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: تاجگردون جدیدا اصلاح طلب شده و نمایندگان باور نمیکنند / وی از سال اول پیگیر حضور در فراکسیون اصولگرایان بود / زارع پیگیر راه آهن یاسوج و شهرستانی مارگون است

محمدعلی بزرگواری به خبرنگار ما گفت: من هم شنیدم آقای تاجگردون در چرام گفت “نمایندگی یعنی نوکری مردم و همین آقای بزرگواری نوکر شما است و به وی رای بدهید” اگر من بفهمم تاجگردون در این صحبتهای جدید منظورش من بودم، حرفهای زیادی دارم و از تریبون مجلس ذهن همه را روشن می کنم که تاجگردون کیه و چه کارهایی کرده.
بزرگواری خاطرنشان کرد: ما تا کنون مبنایمان بر تعامل بوده چون استانمان از نظر محرومیت و زیرساخت ها نیاز به کار بیشتری دارد گفتیم از این بحث های حاشیه ای نداشته باشیم و به فکر توسعه و پیشرفت استان باشیم.

علی-محمد-بزرگواریتاجگردون تا همین اواخر خودش نماینده فراکسیون اصولگراها معرفی می کرد
بزرگواری گفت: ایشان در سال اول بدنبال پیوستن به فراکسیون پیروان رهبری بود که با فراکسیون پایداری دو فراکسیون اصلی اصولگرایان در مجلس هستند. در نشستی جدیدا برای اولین بار درحالی که خیلی از نمایندگان نمیدانستند خود را به عنوان نماینده اصلاح طلب معرفی کرد.
اما این که حالا چندماهی است که در اصلاحلب نشان دادن خودش زیاده روی می کند، در واقع این ها به خاطر مسائل انتخابات است.

اگر انتخابات استانی بود معلوم می شد کی در استان پایگاه دارد
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام گفت: حالا که انتخابات منطقه ای است ولی اگر انتخابات بصورت استانی بود آن وقت معلوم می شد کی در استان پایگاه دارد و رای می آورد . همه اصولگرایان گچساران من را قبول دارند بنده بارها از سوی اصولگرایان گچساران دعوت شده ام که به آن جا بروم و مدیریت کنم مجموعه اصولگرایان را ولی به خاطر احترام به آقایان و این که حوزه انتخابی من نیست این کار را نکردم.

کهگیلویه حوزه نمایندگی من است ولی تعیین مدیر یک شهرستان وظیفه نماینده نیست
بزرگواری اظهار داشت: تعیین مدیر شهرستان وظیفه اصلی نمایندگان نیست، تنها کسی که ایشون معرفی کرد پسر برادر من بود (که همکارشان هست) به عنوان مدیر شهرستان اداره برق و این خیلی صحبت نامناسبی است که تغییر یک مدیر جزیی را ایشان دنبال کند. این که گفته شود در جابجایی یک مدیر در شهرستان این کار را من انجام داده ام زیبنده یک نماینده نیست. به بنده گفتند که مدیر آن جا ضعیف است. گفتم یک نفر قوی تر بگذارید و چون وظیفه نماینده چیز دیگری است دیگر دخالتی نداشتم. در صورتی که آن شخص برادرزاده من بود، آن وقت آقای تاجگردون کس دیگری را می گذارد و بیان می کند که من هم نیروهای خودم را بکار می گیرم. آن هم در شهرستان کهگیلویه که حوزه نمایندگی من است! این نوع سخن گفتن صحیح نیست.

 ما هم کمک کردیم، اما حرف درستی نیست بگوییم زارع خبر ندارد
وی افزود: در یک جلسه ای برای طرح های استانی با معاون رئیس جمهور صحبت می کنیم و من برای طرحی که آقای تاجگردون پی گیرش هستند چانه می زنم این دلیل نمی شود خودم را همه کاره تامین بودجه و …آن طرح بدانم. مثلا همین راه آهن اقلید-یاسوج را آقای زارع دارند پیش می برند بقیه هم کمک می کنند یا جاده جلیل به سادات که در حوزه انتخابیه بنده است و سایر طرح ها که برای عمران و آبادی همه استان است.
آن کسی که راه آهن اقلید را پیگیری میکند زارع است و آن کسی که شهرستان شدن مارگون را پیگیری می کند باز آقای زارع است و همه با هم کمکش میکنیم. ولی این حرف درستی نیست که بگوییم زارع خبر ندارد و من کار آن شهرستان را پیگیری میکنم.
بنده چرام و لنده را شهرستان کردم و شهرستانی دیشموک و قلعه رئیسی هم در دستور کار من است زارع هم پیگیر مسائل حوزه انتخابی خودش است. در مسائلی که نفع مردم استان در آن است همه کمک میکنیم و به عنوان مثال اگر جاده بهبهان به گچساران را من بگم ملی کردم این اصلا درست نیست.


 

 تاجگردون گفت که به این شکل نگفته است

IMG13524791زارع: با مخالفت سازمان مدیریت 3میلیارد به راه آهن اختصاص دادم و حتی آقایان اعتراض کردند که کاری به بودجه گچساران نداشته باش

زارعی گفت: با مخالفت سازمان مدیریت و برنامه به این دلیل که از محل اعتبارات ماده 180 نمی توان برای ساختمان های دولتی برداشت انجام داد بنده طی یک هفته تلاش و رایزنی دوستان را متقاعد کردم که این سه میلیارد را حالا برای پروژه راه آهن یاسوج-اقلید اختصاص دهیم. حتی آقایان اعتراض کردند که اگر می خواهی یک میلیارد خودت را اختصاص بده و یک میلیارد شهرستان های کهگیلویه و گچساران را به این کار اختصاص ندهید.


 حرفهای متفاوت تاجگردون در نشست با جوانان

tajgardonتاجگردون: بودجه راه آهن یاسوج-اقلید را من تامین کردم و زارع اصلا خبر نداشت / میان اصلاح طلبان کشور مهمم اما در استان مرا اصلاح طلب نمیدانند/ منم دنبال چینش نیروهای خودم بودم / از حضور … شرمم می آید

نماینده مردم گچساران و باشت در نشست خصوصی با برخی از جوانان اصلاح طلب شهرستانهای کهگیلویه و گچساران حرفهایی بی سابقه و متفاوتی زد. این نشست که هفته گذشته در محله کارکنان شهر گچساران برگزار شد با حضور تعدادی از جوانان اصلاح طلب  کهگیلویه و گچساران برگزار شد. غلامرضا تاجگردون در این نشست خصوصی حرفهای …

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • پورسعید گفت:

  مطمئنا آقای تاجگردون با هر ترفند ی می خواهد خود را دراستان محبوب کند و لو اینکه کار های نمایندگان دیگر را به خود ربط بدهد….
  آقای بزرگواری از این دست نمایند نیست که پا روی حق بگزارد وبقیه رو نا دیده بگیرد.
  شخصیت این سید بزرگوار بر پایه راستی و ایمان بنا شده….

 • ......... گفت:

  والا موج ۲ من به لطف سیاستمدارایی مثل شما و زیر سایه ی نماینده ی با صراحتمون ده سالی هست بی کار و خونه نشینم. ما رو چه به پست وو صندلی.

 • وقت اضافه گفت:

  بزرگواری بزرگواری بزرگواری بزرگواری
  عام المنفعه عام المنفعه عام المنفعه

 • موج2 گفت:

  در جواب (ناشناس) اون پستی که الان شما داری و رو اون صندلی نشستی به لطف بزرگواری،. گر نمک خوردی نمک دان را نمی باید شکست….شما به هیچ اصولی پایبند نیستی

 • ناجی گفت:

  بزرگواری در عوض کردن مدیر…. مصلحت عموم و در نظر گرفته و ربطی به نظر شخصی…. نداشته.مدیر باید مقتدر باشه.

 • قلعه ریسی گفت:

  درود خدا بر بزرگواری

 • اقتدار گفت:

  بزرگواری به هیچ مدیری باج نمیده و ضعف و ناکارامدی از هر مدیری ببینه فوری عوض میکنه کاری هم به جناح سیاسی و امار رای گیری نداره. نمونه بارزش و هم دیدید

 • موج گفت:

  به خدای واحد قسم مدیری مقتدر تر و توانا تر از مهندس بزرگواری تو هیچ یک از ادارات استان نبوده و نیست،اینجا دیگه حرف جناح و سیاست نیست، وجدان و که قاضی قرار بدیم میفهمیم مهندس بزرگواری تو مدیریت و تصمیم گیری همه کاراش رو اصول و نظم پیش میره

 • بویراحمد گفت:

  بزرگواری سنبل صراحت شجاعت صداقت

 • ma گفت:

  سلام بر مردم غیور استان
  خدایی درست وبدور از تعصب که نگاه کنید آقای تاجگردون وزنه ای قابل وکارآمد است,وعزت وآبرویی برای همه استان است,به هرحال اختلاف نظر وسلیقه همه جااست ونبایدباعث تخریب افرادخوب وتوانا شود.

 • ناشناس گفت:

  احسنت به این صداقت حاج اقا دیت خیلی ها رو رو کردید…

 • ناشناس گفت:

  اقای بزرگواری ضعف اقای …. مدیر ….کهگیلویه عدم همراهی با ….. ات برای حیف و میل اموال مردم بود نه در مدیریت . و متاسفم که بستگانتان سرنوشت مدیریتی حوزه ی شما را تعیین میکنند.

 • کارمند گفت:

  اقای رزمه واقعا مدیرضعیفی بود،همیشه اصولگرا بودبایدهمان وقتی که روحانی رئیس جمهورشدبایدمیرفت،رزمه عضوء ستادجلیلی بودبراش حکم زدند

 • ناشناس گفت:

  اقای بزرگواری ضعف اقای … عدم همراهی با برادر زاده ات برای ………………………. بود نه در مدیریت . و متاسفم که ………….. سرنوشت مدیریتی حوزه ی شما را تعیین میکنند.

 • اصلاح طلب گفت:

  حاج اقارامن قبول ندارم ازلحاظ فکری مخالفش هستم،ولی یک چیز به اسم صداقت داردکه متاسفانه بعضی ازسیاسیون بخصوص تاجگردون نداردبزرگواری درست می گویدتاجگردون گرایش اصولگرای داردبه عکس جلسه باجوانان نگاه کردم ودیدم هیچ کدوم از اون جونااصلاح طلب نبستندبخصوص احسان هاشمی که خودش وخانوادش طرفدارموحددرزمانی که ردصلاحیت شدامدندبابزرگواری،،،دقیقاهمان کارای غلام تاجگردون

 • یاشاسین بلاد شاپور گفت:

  حاج آقا دیدید شما هم در تعیین مدیر جدید نقش داشتید خدافظ صداقت وراستی

پربازديد