تاریخ درج خبر : 1394/04/20
کد خبر : ۵۱۲۷۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

انجمن اسلامی معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد مردم را به راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

انجمن اسلامی معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور بیانیه ای مردم را به راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش سایت استان، متن بیانیه در پی می آید:

روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان الکریم فرصتی است برای همراهی با مردم ستمدیده فلسطین و اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیست.
دولت نامشروع و اشغالگر اسرائیل با حمایت همه جانبه قدرتهای استکباری ملت مظلوم فلسطین را از حق و حقوق انسانی خود محروم نموده و با بی رحمی و ددمنشی هر روز جنایتی تازه می آفریند . این خونخوار سفاک برای رسیدن به مقاصد شوم خود با کشتار مسلمانان بی دفاع و کودکان و زنان و غیر نظامیان و تخریب خانه ها و ویران کردن اماکن مذهبی و تاسیس و حمایت از گروهکهای تروریستی مانند داعش و با تئوری اسلام هراسی بنا دارد به خیال باطل خود تصویری دیگر از اسلام عزیز در منطقه و در جهان به نمایش گذارد و البته به یاری خدواند تبارک و تعالی و همراهی مسلمانان جهان و انسانهای آزاد اندیش نتوانسته و نخواهد توانست پندار باطل خود را محقق سازد که الاسلام یعلوا و لا یعلی علیه .
انجمن اسلامی معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام همدردی با مظلومین فلسطین ، هم صدا با همه آزاد اندیشان و مسلمانان سراسر عالم و ملت قهرمان ایران از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل می آورد و همگام و همراه آنان غریو فریاد نابودی اسرائیل غاصب و صهیونسم تروریست را سر خواهد داد.
وعده دیدار جمعه آخر ماه مبارک رمضان 19/4/94 .
انجمن اسلامی معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد