تاریخ درج خبر : 1394/04/20
کد خبر : ۵۱۲۷۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه حزب کارگزاران استان به مناسبت روز قدس

حزب کارگزاران سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور بیانیه ای از مردم استان جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

متن این بیانیه در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

«روز قدس، روزحیات اسلام است» امام خمینی (ره)

روز جهانی قدس امسال، در حالی از راه می‌رسد که مثلث شوم رژیم کودک‌کش صهیونیستی، رژیم دیکتاتور آل‌سعود و تروریست‌های تکفیری در هماهنگی کم‌نظیری به‌طور علنی در جهت منافع و مطامع رژیم صهیونیستی و علیه اسلام و امت اسلامی عمل نموده و از هیچ کوششی برای خدشه‌دار نمودن چهره‌ی اسلام و ضربه‌زدن به مسلمانان و فراموشی آرمان فلسطین فروگذار نمی‌کنند.

اینک که این مثلث شوم در مخالفت با توافق هسته‌ای نیز به‌طور هماهنگ و همسو، همه‌ی توان رسانه‌ای، جاسوسی و مالی خود را برای شکست این مذاکرات بسیج کرده‌اند، لازم است ملت شریف ایران به‌ویژه مردم ولایت‌مدار و فهیم استان با شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس، ضمن اعلام انزجار از جنایات صهیونیستی‌ها و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و یمن، در سایه‌ی رهنمودهای مقام معظم رهبری با حمایت از دولت اعتدال و تیم شجاع، متدین و امین مذاکره‌کننده هسته‌ای بار دیگر صهیونیستی‌ها و دشمنان ملت ایران را مأیوس نمایند.

حزب کارگزاران سازندگی استان از عموم مردم شریف و روزه‌دار استان دعوت می‌کند تا با شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، برگ زرین دیگری به کارنامه‌ی پرافتخار این مردم غیور اضافه نماید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد