تاریخ درج خبر : 1394/04/21
کد خبر : ۵۱۲۸۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

درخواست خانواده شهیدان خرسندیان و اهالی کبگیان برای عفو محیط‌بان دنا

خانواده شهیدان خرسندیان و اهالی کبگیان برای عفو محیط‌بان دنا از خانواده مرحوم مجتبی رضایی طلب بخشش و عفو کردند.

 عصر دیروز تعدادی از اهالی شهر چیتاب در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل مرحوم مجتبی رضایی جوانی که در سال 87 به دست محیط‌بان دنا به قتل رسید خواهان عفو محیط‌بان دنا شدند.

این در حالی است که پس از گذشت نزدیک به هفت سال از این حادثه اکنون حکم قطعی اعدام محیط‌بان دنا صادر شده است.

در این نشست که تعدادی از ریش‌سفیدان و معتمدین شهر چیتاب و منطقه کبگیان حضور داشتند، برادر شهیدان خرسندیان (خانواده‌ای که سه فرزند خود را در دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است) به نیابت از مردم و خانواده شهدای منطقه چیتاب از اسماعیل رضایی پدر مرحوم رضایی درخواست عفو محیط‌بان دنا را کرد.

اهالی چیتاب و منطقه کبگیان با اشاره به روابط خویشاوندی که با خانواده مرحوم رضایی دارند از پدر این خانواده درخواست کردند که به برکت روزهای معنوی محیط‌بان جوان دنا را مورد بخشش و رأفت اسلامی قرار دهند.

اهالی چیتاب با اشاره به اینکه اگر درایت اسماعیل رضایی در بحبوحه این حادثه نبود مشکلات زیادی ایجاد می‌شد از حسن تدبیر و خویشتن‌داری رضایی به عنوان فرهنگی فرهیخته و رزمنده دفاع مقدس تقدیر کردند.

در این دیدار اسماعیل رضایی پدر مرحوم رضایی با بیان اینکه فرزند وی به عنوان گردشگر به منطقه حفاظت شده دنا رفته بود، اظهار کرد: خانواده ما هیچ گاه به دنبال آسیب رساندن به طبیعت نبوده و خودمان از حامیان و دوستداران طبیعت و موهبت‌های الهی موجود در آن هستیم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد