تاریخ درج خبر : 1394/04/21
کد خبر : ۵۱۲۸۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

راهپیمایی مردم 17 شهر استان کهگیلویه و بویراحمد در روز قدس

مردم روزه دار در ۱۷ شهر کهگیلویه و بویراحمد بار دیگر بر آزادی قدس شریف از اشغال صهیونیست و محکومیت آل سعود در حمله به مردم مظلوم یمن تاکید کردند.

مردم و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد بار دیگر با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس حماسه ای دیگر در دفاع از مردم مظلوم فلسطین آفریدند.

دیروز و در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، مردم روزه دار ۱۷ شهر کهگیلویه و بویراحمد از ساعت ۱۱و ۳۰ دقیقه امروز به خیابانها آمدند و با مشت های گره کرده مظلومیت مردم فلسطین را فریاد زدند و جنایت‌های بی‌شرمانه رژیم خونخوار صهیونیست را محکوم کردند.

همچنین در این روز مردم نوع دوست این استان با محکوم کردن جنایات آل سعد در یمن، بر حمایت از مردم مظلوم یمن تاکید کردند.

امروز ندای الله اکبر، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر صهیونیست و مرگ بر آل سعود در دامنه های زاگرس مرکزی طنین انداز شد و مردم سرزمین حماسه های ماندگار، حماسه ای دیگر خلق کردند.

روز قدس در یاسوج

دیروز زن و مرد، پیر و جوان و حتی کودکان و سالخوردگان در گرمای کم سابقه جنوب آمده بودند تا بار دیگر فریاد بلندشان را بر سر کفر و اسکتبار بکوبند و زوال روز افزون رژیم غاصب اسرائیل را نوید دهند.

مردم مناطق گرمسیری استان از جمله شهرستانهای کهگیلویه، گچساران، باشت، چرام، لنده و بهمئی، به رغم گرمای طاقت فرسای ظهر تابستان، حضوری گسترده و پرشور در این راهپیمایی داشتند تا بر تبعیت کامل خود از آرمانهای انقلاب اسلامی تاکید کنند.

در این مراسم همچنین مسئولین استانی و شهرستانی همگام با مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت و به آرمان‌های امام راحل و رهبری ادای دین کردند.

همچنین عشایر غیور استان با لباسهای محلی و تفنگ برنو در این مراسم حضور یافتند تا به دشمنان انقلاب اعلام کنند همچنان آماده دفاع از کیان و شرف ایرانی اسلامی هستند و هر تهدیدی از سوی آنان را بی جواب نخواهند گذاشت.

مردم روزه دار کهگیلویه و بویراحمد پس از این راهپیمایی در نماز دشمن شکن جمعه شهرهای استان حضور یافتند.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد