تاریخ درج خبر : 1394/04/21
کد خبر : ۵۱۲۸۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

انتخاب بازیکنان مدارس فوتبال برای حضور در فستیوال کشوری رابطه‌ای نیست

مسئول کمیته جوانان هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخاب بازیکنان مدارس فوتبال برای حضور در فستیوال کشوری رابطه‌ای نیست بلکه افراد تنها بر اساس شایستگی و توسط کارشناسان انتخاب می‌شوند.

امیدعلی حسینی امروز با اشاره به اینکه مدارس فوتبال در استان کهگیلویه و بویراحمد کار خود را با جدیت در فصل تابستان انجام می‌دهند، اظهار کرد: هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد و همچنین هیئت‌های شهرستانی کار این باشگاه‌ها را به دقت زیر نظر داشته و نظارت مستمری بر کار این مدارس دارند.

رئیس کمیته جوانان هیئت فوتبال استان افزود: مدارس فوتبال باید تا آخر شهریور کار خود را در قالب 26 جلسه تمرین مفید انجام دهند که در این میان فستیوال شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود.

این مسئول در هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پیش‌بینی ما این است که در کل استان از تعداد مدارس فوتبالی که در سطح شهرستان‌ها فعال هستند تعداد میانگین 20 هزار نفر آموزش‌های فوتبالی را در مدارس فرا گیرند.

وی از برگزاری فستیوال شهرستانی مدارس فوتبال استان تا روز دهم مردادماه امسال خبر داد و گفت: پس از برگزاری فستیوال شهرستانی در پایان مردادماه که تاریخ آن متعاقبا اعلام می‌شود فستیوال استانی مدارس فوتبال را برگزار می‌کنیم.

حسینی با اشاره به دغدغه‌هایی که برخی از والدین برای انتخاب فرزندان خود جهت حضور در فستیوال کشوری دارند، تصریح کرد: این کار توسط کارشناسان فدراسیون فوتبال که در فستیوال استانی حضور پیدا می‌کنند انجام می‌شود و بازیکنان تنها بر اساس توانمندی خود برای حضور در فستیوال کشوری دعوت می‌شوند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد