تاریخ درج خبر : 1394/04/21
کد خبر : ۵۱۲۹۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

جاوید: پیمانکاران کم کار خلع می شوند/ وانت های دوره گرد ساماندهی می شوند

شهردار یاسوج گفت: درصورتی که پیمانکاران فضای سبز نسبت به رفع نواقص و مشکلات اقدام نکنند با برخورد جدی شهرداری مواجه خواهند شد.

شورای مدیران
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمد علی جاوید در جلسه شورای مدیریت که با حضور مدیران حوزه های مختلف شهرداری شنبه هر هفته برای بیان و رفع مشکلات هفته گذشته و جاری تشکیل می شود اظهار داشت: درخصوص برخی مشکلات و نواقص فضای سبز شهری جلسه ای با حضور پیمانکاران این بخش ها برگزار شود و در صورتی که پیمانکار نسبت به رفع نواقصات اقدام نکند شهرداری برای خلعیت پیمانکار و فسخ قرارداد اقدام می کند.
وی در ادامه به ساماندهی وانت های دوره گرد در سطح شهر یاسوج اشاره کرد و ابراز داشت: حوزه فنی و اجرایی شهرداری یاسوج در اسرع وقت نسبت به احداث جایگاه ویژه وانت های دوره گرد اقدام می کند.
شهردار یاسوج در بخش دیگری از صحبت های خود به تکمیل طرح های پارک ولایت و پارک بانوان این شهر اشاره کرد و افزود: برای تکمیل این طرح ها پیمانکار جدید انتخاب خواهد شد تا به زودی شاهد ادامه عملیات اجرایی و تکمیل این طرح ها باشیم.
جاوید تصریح کرد: حقوق کارگران خدمات شهری شهرداری یاسوج تا پایان این هفته پرداخت می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • نيك اقبال گفت:

    ضعف از مدیریت نا کارامد و ضعیفه سازمان فضای سبزه ک پیمانکار اجازه ی کم کاری به خودش میده این نتیجه انتخابهای نابجای مدیران استانه

پربازديد