تاریخ درج خبر : 1394/04/21
کد خبر : ۵۱۲۹۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

فایل صوتی مصاحبه نماینده/ سایت استان تنها اطلاع‌رسانی می‌کند تا اختلاف به همدلی تبدیل شود

هیچ کس از اختلاف سود نمی‌برد. اگر سود خودفروشی یک رسانه را در ازای تخریب و توهین به اشخاص و نمایندگان در مقابل ضرری که به استان می‌رساند، ببینیم حتی این رسانه را وجود مزد روزمره خود از تخریب اشخاص و رسانه‌ها که در میان مردم معروف به هوچی‌گری شده است را هم در مقابل آسیبی که به پیشرفت مردم و استان می زند متضرر می‌بینیم.
سایت استان تنها وظیفه خود را اطلاع‌رسانی می‌داند یک بار از یک حادثه خبر می‌دهد تا مسئولان زودتر به داد مردم برسند و یک بار از اختلافاتی که با هدف تبلیغات انتخاباتی و تخریب رقبا راه می‌افتد خبر می‌دهد تا چاره‌ای اندیشیده و اختلاف به همدلی و اتحاد برای توسعه یکپارچه استان تبدیل شود.

پس از انتشار گفتگویی در سایت استان با حجت‌الاسلام بزرگواری، یکی از سایت‌ها که خود به اختلاف‌افکنی و تخریب اشخاص و چهره‌ها شهره است، دیگران را هم به کیش خود می‌پندارد و در اقدامی عجیب از زبان نماینده کهگیلویه گفتگوی خود پیرامون ادعاهای تاجگردون را تکذیب کرد. که جهت روشن شدن اذهان مخاطبان فایل صوتی این گفتگو را منتشر می‌کنیم.

برای روشن شدن افکار عمومی لازم است به چند نکته توجه شود.

1 – سایت استان یک رسانه مستقل بوده و هست و به هیچ قیمتی رسالت اطلاع‌رسانی خود را نفروخته و بر این عقیده است که هر گاه رسانه به دست قدرتمندان بیفتند، رسانه کارکرد خود را از دست می‌دهد.

2 – سایت استان سخنان نماینده گچساران و باشت در جمع جوانان اصلاح‌طلب را بدون کم و کاست منتشر کرد و این حق را به کسانی که در این سخنان مورد نقد قرار گرفته بودند را قائل بود تا از خود دفاع کنند و همین اتفاق هم افتاد و سخنان دو نماینده دیگر نیز در این سایت منتشر شد. همچنین انتظار داشتیم اگر آقای تاجگردون منظور دیگری از این حرفها داشت به جای انداختن رسانه‌ها به جان هم با هر تحریکی، خود با صراحت این برداشت را تکذیب و منظورشان از این صحبتها را برای مخاطبان تشریح می‌کرد.

عجیب این که هنوز آقای تاجگردون واکنشی نشان نداده و این بزرگواری بود که گفته‌های خود را تکذیب کرد و این موضوع باعث شد تا سایت استان مجبور شود فایل صوتی سخنان وی را منتشر کند.

3 – در این خصوص یکی از سایت‌های استانی که انگار نان آنها در همین اختلافات بدست می‌آید و بیشتر از آنکه به رسانه‌ای شبیه باشند به دلالان نمایندگان شباهت دارند، هر روز با یک مطلب سعی در تطهیر و تکذیب سخنان نمایندگان دارند و اتفاقی که شباهتی با کار رسانه‌ای ندارد.

4 – جز یک شخص، هیچکس از اختلاف‌افکنی در استان سود نمی‌برد
وقتی در یک بازه زمانی با توهین به قوم بویراحمد کار تا آنجا پیش می‌رود که معترضان سردبیر را با ضرب و شتم از محل کار و شهرستان بیرون می‌کنند، وقتی با توهین به نماینده کهگیلویه کار به شکایت می‌کشد، وقتی با تخریب تاجگردون و افشای جعلی بودن مدرک دکترای وی بیشترین تخریب را در آستانه انتخابات نسبت به نماینده فعلی گچساران و باشت وارد می‌کند، وقتی برای تخریب زارع از اخلاق و همه چیز عدول می‌کند و برادر وی را مجبور به شکایت از سایت منتسب به این افراد می‌کند، تخریب رسانه ها و همکاران خبرنگار خود را در دوره‌ای به طرفداری از طرف یک نهاد دولتی که تبلیغاتی به آن رسانه داده، همین شخص محترم (یک خبرنگار) شاکی سردبیر سایت استان (یک خبرنگار دیگر) در دادگاه شد که این موارد نشان از مرگ اخلاق در رسانه است. در صورت نیاز، سایت استان نام این شخص را منتشر می‌کند.

وظیفه سایت استان تنها اطلاع‌رسانی است و وقتی اختلافی باشد و اختلاف افکنی وجود داشته باشد ما وظیفه داریم اطلاع‌رسانی کنیم.
قطعا صحبتهای آقای تاجگردون در دوره نمایندگی وی در زمینه تقسیم بودجه و سهمی که شهرستانهای کهگیلویه و بویراحمد می‌برند و در تعیین مدیران کل از استانداری تا مدیر جز یک اداره در شهرستانی غیر از حوزه نمایندگی نماینده فعلی گچساران و باشت منجر به اختلافاتی در سطح نمایندگان و اصلاح‌طلبان شده است و در این زمینه ما تقصیری نداریم! و تنها وظیفه داریم با اطلاع رسانی از آقای تاجگردون و دیگران بخواهیم این اختلافات را تشدید نکنند و با همدلی با دیگر نمایندگان و شخصیت‌ها در جهت توسعه تمام شهرهای استان تلاش کنند.
فایل صوتی تمام مطالب نقل شده از نمایندگان عزیز در آرشیو سایت استان موجود است و ما به رغم میل باطنی هر کدام از دوستان منکر سخنانش شود مجبور به انتشار فایل صوتی وی می‌شویم.

فایل صوتی:
http://k-b.ir/wp-content/uploads/2015/07/bozorgvari1.mp3

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پورسعید گفت:

    ازاین که آقای بزرگواری حرف حق رو میزنه انگار به خیلی ها بر میخوره …

  • سید گفت:

    من فکرمیکردم اصلاح طلبان دروغگوهستندوازروی کینه مطلب می زنند،میدونستم این سایت گرایش اصلاحاتی داردوهمه مطالبش دروغ می پنداشتم ،ولی بااین فایل فقط می تونم بگم برای خودم متاسفم که چه نماینده های داریم وبه چه کسانی رای دادیم

  • مخاطب گفت:

    شما سایت ها چتونه با خودتون هم سازگار نیستین!…این روزها چندین خبر از نمایندگان استان که همه خبرها جز تشویش اذهان و اختلاف افکنی نمایندگان حاصلی ندارد منتشر شده است چه معنی داره مثلا؟؟؟

پربازديد