تاریخ درج خبر : 1394/04/22
کد خبر : ۵۱۲۹۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

چرا بزرگواری مقابل تاجگردون کوتاه آمد؟/ (+فایل صوتی سخنان جنجالی بزرگواری)

بویرنیوز: هفته گذشته تاج گردون در نشست خصوصی سخنانی به زبان آورد که در آن صراحتا اقدامات مورد تاکید دیگر نمایندگان را به نام خود مصادره کرد.

غلامرضا تاج گردون در سخنانش به خودش عملا اصلاح طلب بودنش را زیر سوال برد و از اختلاف فکری با این طیف سیاسی سخن گفت؛ تلاش کرد تا اقدامات انجام شده برای راه آهن یاسوج – اقلید را به کام خودش تمام کند و حتی زارعی را بی اطلاع خواند! و اما عجیب تر اینکه بزرگواری را به بدترین نحوء مورد تخطئه قرار داد و تاکید کرد که از حضور وی در مجلس اظهار شرم کرد! (متن کامل سخنان غلامرضا تاج گردون و نظرات مردمی؛ اینجا کلیک کنید)

سخنان جنجالی بزگواری خیلی زود در فضای مجازی و رسانه های مجازی پیچید و واکنش های زیادی در پی داشت هر چند این اتفاقات در برخی رسانه های مدعی آزادی بیان سانسور شد!

واکنش کنایه آمیز زارعی به سخنان تاج گردون

زارعی در واکنش به این سخنان تاکید کرد ما با عمل خودمان را نشان می دهیم و اهل تبلیغات نیست. وی در خصوص مطلبی که از قول غلامرضا تاجگردون نقل شده بود که بودجه راه آهن یاسوج اقلید را من گرفتم و روح آقایان (زارع و بزرگواری) خبر نداشت، به خبرنگار سایت استان گفت: البته بنده با آقای تاجگردون تماس گرفتم و ایشان گفت که به این شکل نگفته است. هر چند چون داریم به ایام انتخابات نزدیک می شویم این گونه جوسازی های تشدید می شود و ما هم اهل این حرف ها نیستیم و سعی می کنیم با عمل خودمان را نشان دهیم. (متن کامل سخنان زارعی و نظرات مردمی؛ اینجا کلیک کنید)

بزرگواری، تاج گردون را تهدید کرد!

بزرگواری که معمولا به صراحت در کلام شهره است، خیلی زود به سخنان تاج گردون واکنش نشان و مفصلا جواب وی را داد. بزرگواری راه آهن را جز اقدامات زارعی دانست و گفت: تاجگردون تا همین اواخر خودش نماینده فراکسیون اصولگراها معرفی می کرد و اگر انتخابات استانی بود معلوم می شد کی در استان پایگاه دارد و تهدید کرد اگر من بفهمم تاجگردون در این صحبتهای جدید منظورش من بودم، حرفهای زیادی دارم و از تریبون مجلس ذهن همه را روشن می کنم که تاجگردون کیه و چه کارهایی کرده است! (متن کامل سخنان بزرگواری و نظرات مردمی؛ اینجا کلیک کنید)

واکنش های مردمی و ماله کشی رسانه ای طرفداران تاج گردون

این سخنان که خیلی زود در سایت ها و شبکه های اجتماعی پیچید با واکنش ها و نقل و قول های زیادی همراه بود. برآیند نظرات مردم در همه سایت ها و شبکه های اجتماعی این بود که تاج گردون خیلی بد سخن گفته و حرفهایش علاوه بر اینکه دیگر سندیتی برای مردم ندارد و بی اعتمادی به سخنانش در میان مردم زیاد شده است، دچار کبر و غرور شده است و اینکه زارعی واکنش منطقی نشان داده است اما با توجه به سایر حاشیه هایی که تاج گردون در حوزه انتخابیه وی ایجاد کرده است می توانست محکمتر نیز واکنش نشان دهد و اما بزگواری با سخنان صریحش و افشاگری هایش محبوبیتی برای خود ایجاد کرد بگونه ای که کسانی که همیشه منتقد وی بودند، لب به تعریف از وی گشودند.

اما عملکرد برخی از رسانه ها هم در این میان جالب بود و یکی از رسانه هایی که سابقا منتقد شدید نمایندگان بود و اکنون سنگ آنها را به سینه می زند، گویی از حول حلیم در دیگ افتاده باشد و بجای تاج گردون سخنان منتسب به وی را تکذیب کرد و سپس در مصاحبه ای سخنان بزرگواری را هم تکذیب کرد و با مقالات خود سعی کرد جوری وانمود کند که هیچ اتفاقی نیفتاده و ساز دلسوزی برای استان کوک کرد.

دیگر رسانه حامی تاج گردون هم با پذیرش عدم اصلاح طلبی سعی کرد تحلیل ها را بسمتی برد که وی یک ناجی بسازد و خط سیاسی را بی اعتبار قلمداد کرد.

بزرگواری تکذیب کرد؛ فایل صوتی منتشر شد! / حاج آقا از یار رانده و به دوست نرسید

در این میان بزرگواری پس از سخنان تند و صریحش خیلی زود پا پس نهاد و مصاحبه خود را طی دو گفتگوی جداگانه تکذیب کرد که این تکذیبیه با انتشار فایل صوتی سخنانش بی اعتبار شد! (فایل صوتی سخنان بزگواری؛ اینجا کلیک کنید)

عجیب تر اینکه در حالی بزگواری سخنان ضبط شده اش را رد کرد که تاج گردون خطابه هایش را تکذیب نکرده است و بزگواری خیلی زود از موضعش کوتاه آمد.

این اقدام ایشان باعث شد تا بزرگواری از یار رانده و به دوست نرسد چرا که عملا جلوی سخنان تاج گردون کوتاه آمد و این سوال را در ذهن تداعی می کند که به چه امتیازی وی حاضر شد تا سخنانی را که گفته بود تکذیب کند!؟ تکذیبیه وی سبب گردید تا وی هم مورد انتقاد هوادارنش قرار گیرد و هم منتقدین وی که موافق سخنان اخیرش بودند بازهم دلیل دیگری برای بی اعتمادی به وی بیابند اما بدتر اینکه بزرگواری با این کارش اعتماد عمومی را به خود از بین برد.

باید از ایشان پرسید آیا دیگر تاج گردون از حضور وی در مجلس شرمسار نمی شود که وی حاضر شد نه تنها کوتاه بیاید بلکه سخنانش را هم تکذیب کرد و خودش ار زیر سوال برد.

تکذیبیه تاج گردون! شاید وقتی دیگر…

با همه اتفاقات این چند روزه هر چند یکی از رسانه های این اظهارت جنجالی را تکذیب کرد اما تاج گردون نه تنها سخنانش را تکذیب نکرده است بلکه تاکنون هیچ واکنشی به موضوعات مطرح شده نیز نشان نداده است که البته این موضوع را باید به پای سیاست مداری وی نوشت چرا که ممکن است با تکذیب گفته هایش زمینه انتشار فایل صوتی آن را فراهم آورد و بلایی که سر بزگواری آمد سر وی هم بیاید.

احتمالا باید منتظر یادداشت این هفته تاج گردون باشیم تا ببینیم وی در کنار حمله به منتقدینش چه توجیهی برای سخنانش خواهد آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  اقای بزرگواری دست بردار بخدا از دستت خودکشی میکنم

 • ناشناس گفت:

  اگه طیبی بالا و لیکک نخواد از بزرگواری تعریف کنه کی تعریف کنه.اخه بزرگواری کجاش به درد نمایندگی میخوره .قبول شدن وراهی شدنش را تو مجلس همه میدونن از چه طریقی بوده………..

 • پورسعید گفت:

  آقای بزرگواری هیچ وقت در مقابل حرف زور کوتاه نمی آید واگر هم به قول شما چنین چیزی بوده مصلحت استان را در نظر گرفته .

 • پورسعید گفت:

  مطمئنا آقای تاجگردون حرفی برای گفتن ندارد. ..چرا که حرف حق جواب نداره….

 • میر گفت:

  صداقت بزرگواری و پاک دستی وی به همگان آشکار است.

 • طیبی بالا گفت:

  کاش بقیه نماینده گان و دوستان همچون بزرگواری صداقت گفتار داشتند

 • اقتدار صراحت گفت:

  کاش بقیه نماینده گان و دوستان همچون بزرگواری صداقت گفتار داشتند و کمی شجاعت

 • اقتدار گفت:

  هرچه توجه میکنیم در بین نامزدهای انتخاباتی از اقای بزرگواری پاک تر و شجاع تر نیست،بزرگواری از جنس همین مردمه و از همین خاک و شهرستانه،یه پایتخت نشین از حال مردم خبر نداره و فقط فکر یه عده هم ردیف خودشه.
  بزرگواری مدافع قشر ضعیف و متوسط جامعه است

 • لیکک گفت:

  زنده باشی وپایدار بزرگواری عام المنفعه

 • ناجی گفت:

  بزرگواری ما همه باورت داریم،

 • طیبی گفت:

  شعار امسال اتحاد افکار عقاید طوایف همه یکصدا بزرگواری

 • موج گفت:

  بزرگواری فردی آینده نگر است و هر کاری انجام میده در جهت منافع عمومی مردم و دفاع از حقوق مردم منطقه است،یه روز باید جلو یکی مث هاشمی بلند شد و یه جایی هم در جهت حفظ منافع مردم کوتاه اومد

پربازديد