تاریخ درج خبر : 1394/04/22
کد خبر : ۵۱۲۹۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

اعطای تسهیلات به کارآفرینان به‌کارگیرنده بهبودیافتگان از مواد مخدر

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارآفرینانی که مبادرت بر به‌کارگیری بهبودیافتگان از مواد مخدر می‌کنند با اعطای تسهیلات حمایت می‌شوند.

ظهر دیروز نشست مشترک دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان برگزار شد.

سیدناصر رضایی در این نشست با تقدیر از تلاش‌های صندوق کارآفرینی امید استان عنوان کرد: این صندوق تاکنون همکاری‌های خوبی با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر داشته است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد افزود: بر اساس تفاهم‌نامه ستاد مبارزه با مواد مخدر با صندوق کارآفرینی امید کشور مقرر گردید که کارآفرینانی که اقدام بر به‌کارگیری بهبودیافتگان از مواد مخدر می‌کنند با اعطای تسهیلات حمایت شوند.

رضایی عنوان کرد: در همین راستا این کارآفرینان هم‌استانی که سعی دارند این طرح را در دستور کار خود قرار دهند با اعطای تسهیلات از سوی صندوق کارآفرینی امید حمایت خواهند شد.

وی با اشاره به اهمیت به‌کارگیری بهبودیافتگان عنوان کرد: بازگشت بهبودیافتگان به بدنه اجتماع و استفاده از استعدادهای آنان باعث تقویت روحیه خودباوری آنان خواهد شد و خطر بازگشت مجدد آنها به اعتیاد را از بین می‌برد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بازگشت بهبودیافتگان به متن جامعه مستلزم همکاری هرچه بیشتر دستگاه‌های متولی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد