تاریخ درج خبر : 1394/04/22
کد خبر : ۵۱۲۹۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی: تقویت و توسعه کمی و کیفی دانشگاه پیام نور باید در دستور کار قرار گیرد

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس گفت: تقویت دانشگاه پیام نور و کمک درجهت توسعه کمی و کیفی باید در اولویت و در دستور کار قرار گیرد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، غلام‌محمد زارعی در نشست هم اندیشی مدیران ستادی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کسب رتبه اول کیفیت آموزش و قرار گرفتن دانشگاه پیام نور در جمع 10 دانشگاه برتر کشور گفت: وجود دانشگاه پیام نور در استان و گسترش آن یک افتخار محسوب می شود.
زارعی افزود: تقویت دانشگاه پیام نور و کمک در جهت توسعه کمی و کیفی مهم ترین هدف ماست.
وی بیان داشت: تمام برنامه ریزی ها باید هدفمند باشد، گسترش تحصیلات تکمیلی در استان بسیار مفید است و باید پیگیری های لازم انجام شود.
رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست بر روند توسعه کیفی و افزایش رشته های کارشناسی ارشد در سطح مراکز و واحد های استان تاکید کرد.
دکتر علی سراج گفت: دانشگاه پیام نور فرصت تحصیل برای تمامی اقشار جامعه خصوصا قشر محروم را فراهم کرده که این امر قابل تقدیر است.
در این جلسه ضمن بررسی وضعیت مراکز و واحد ها در حوزه عمرانی و جهت اتمام ساخت ساختمان اداری و آموزشی و…مقرر شد، مکاتبات لازم با نهادهای ذیربط و سازمان مرکزی صورت گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد