تاریخ درج خبر : 1394/04/22
کد خبر : ۵۱۳۰۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

چرا مردم قلعه‌رئیسی با قبض برق به نماز جمعه آمدند؟

مردم روستاها و شهر چاروسا در اقدامی عجیب بعد از شرکت در راهپیمایی روز قدس با حضور در نماز جمعه شهر قلعه رئیسی به نشانه اعتراض قبض برق خود را در صفوف نماز به دست داشتند.
بعد از خطبه نماز جمعه هم مردم در جلوی مصلای شهر قلعه رئیسی به نشانه اعتراض جمع شدند.
چاروسا با وجود اینکه یکی دورترین و محروم ترین مناطق استان است ولی قبض برق هایی که برای مردم هر دو ماه یکبار صادر می گردد بیش از ۲۰۰هزار تومان می باشد.
شغل بسیاری از مردم این منطقه کارگز و کشاورز است در بین مردمی که جلوی مصلای شهر قلعه رئیسی جمع شدند با یک نفر که بیشترین مبلغ قبض برق برای آن آماده است مصاحبه گرفتیم.
سیدعلی حسن موسوی که کارگر شهرداری قلعه رئیسی بود یک میلیون هفتصد هزار تومان است از مشکلات مالی خود گفت: تمام حقوق دریافتی من فقط ۹۰۰هزار تومان است که باید حقوق سه ماه خود را برای قبض برق بپردازم.
حجت الاسلام اسماعیل صلواتی هم در این خصوص در خطبه های نماز جمعه با تقدیر از مدیرعامل برق استان اظهار داشت: قبض برق مردم در این منطقه از استان بسیار بالاست که باید مسئولین به این امر توجه کنند.
امام جمعه قلعه رئیسی بیان کرد: در یاسوج مرکز استان قبض برق بالای ۴۰هزار تومان نمی آید ولی متاسفانه در شهری کوچک در آخرین نقطه استان قبض برق بالای ۲۰۰هزار تومان می آید.
وی افزود: شغل مردم این منطقه تمام کارگر، کشاورز و دامدار است که این یک نشانه خوبی از عدالت در استان نیست که محروم ترین نقطه استان به جای این که در پرداخت قبوض آنها را احترام کرد ولی متاسفانه احترام که نمی شوند بیشترین مبلغ قبض برای آنها می آید.
قبض‌هایی که در دست مردم قلعه رئیسی بود تمام مبالغ آنها از ۲۰۰هزار تومان بیشتر بود.
ghabz-bargh-2

ghabz-bargh-4

ghabz-bargh-7

منبع: کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  از قدیم گفتن مصرف بی رویه کار خیلی بدیه
  تازه امسال دوبار قیمت برق گران شده
  خدا به داد برسد

 • نا گفت:

  مصرف برق چه ربطی به اقای بزرگواری داره اقای ناشناس

 • نصیری زاده گفت:

  مردم شهر قلعه ریسی مشکل اصلی شما داشتن ابگرمکن ورعایت نکردن مصرف برق درزمستان میباشدوبدانید که هیچ موردی درباره نحوه قراعت کنتوریاماموروجودندارد

  • ناشناس گفت:

   خوب وتو ایبو سوا موقع انتخابات دور بزرگواری لرکه بزنین//// خدا ………….. کنه

پربازديد