تاریخ درج خبر : 1394/04/23
کد خبر : ۵۱۳۱۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -
فشار نمایندگان اصولگرا به دولت با تهدید و فحاشی

فحاشی نماینده شیراز به استاندار پیشنهادی دولت: گزینش یک کوتوله برای استانداری فارس هماهنگی با استکبار است

نظر: حسین ذوالانوار نماینده شیراز در گفتگو با سایت محلی شیرازه گفت: به دنبال اقدام ناپخته و جاهلانه وزیر کشور در انتخاب استاندار فارس و دولت که این انتخاب نابه‌جا را قبول کرده است، امروز درخواست استیضاح وزیر کشور با امضای 16 نفر از نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی تقدیم هیات رئیسه مجلس شد.

وی افزود: یادآوری میکنم مردم فارس بیشترین رأی را به دولت روحانی دادند و سزای خوبی باید خوبی باشد، اظهار تعجب و تاسف کرد که چرا دولت روحانی سزای خوبی‌های مردم فارس را با چنین اقدامات دور از عقل و شأن می‌دهد، گرچه نادانسته و جاهلانه باشد.

ذوالانوار اظهار داشت: فارس در مقاطعی از زمان، محل اداره دنیای باستان و هدف استکبار بوده است که اکنون گزینش یک کوتوله برای استانداری فارس، هماهنگی ناخواسته با سیاست‌های استکبار و غرب است که امیدواریم این اتفاق نیفتد. انتخاب یک استاندار کوتوله برای مردمی بزرگ، چه معنی و تناسبی دارد؟!

منبع: نظر (شبکه فعالان رسانه کشور)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمد علی گفت:

  ادب مرد به زدولت اوست کیست که نداند مردم غیور و با اصالت کهگیلویه و بویر احمد در همه صحنه ها حاضر بوده اند و خدمات برجسته جوانان فاضل و اندیشمند آنها به مردم فارس و شیراز بی نهایت است . من حدود بیست سال پیش خدمت مقدس سربازی را در دهدشت گذرانده ام و همیشه به یاد آنها هستم هرگز مهمان نوازی و غریب نوازی شما را فراموش نخواهم کرد مردم استان فارس به خود می بالند که یک جوان اصیل آریایی ازنسل کریم خان و آریو برزن حاکم فارس باشد البته این نظر مردم غیور فارس است و نظر نمایندگان اصلا برای ما اهمیتی ندارد .ما همواره از قوم لر به نیکی یاد می کنیم.
  بزرگش نخوانند اهل خرد هرآنکس که نام بزرگان به زشتی برد

 • عبدالله گفت:

  بنام خدا و عرض سلام به دلیر مردان بی ادعای خطه زاگرس که همواره غیرتمندی و عزت و شرفشان زبانزد خاص و عام بوده است.من به عنوان یک شیرازی به مردم غیور و سرفراز کهگیلویه و بویر احمد سلام می کنم و از خدمات شایسته دانشمندان برجسته این دیار کهن و این قوم اصیل آریایی پروفسور ملک حسینی پدر پیوند کبد خاورمیانه و همچنین پروفسور سید بصیر هاشمی دومین فوق تخصص کاشت حلزون شنوایی در ایران تجلیل می نمایم و از طرف خودم و مردم فرهنگ دوست شیراز و استان فارس به استاندار منتخب دولت تبریک میگویم . متاسفانه از طرف نمایندگان استان زادگاه من به مردم عزیز لر توهین شد بنده به سهم خودم از قوم دلیر لر عذر خواهی می کنم.

 • ناشناس گفت:

  خداوکیلی مردم با شعور و با فرهنگ پایتخت تمدن ایران( شیراز) باید چنین فردی را که ادبیات حرف زدن و اعتراض کردن را نداره به عنوان نماینده به پذیرن اول برای مردم شیراز بعد برای کل ایران متاسفم که چنین فردی به مجلس راه پیدا کرده

 • احمد گفت:

  نماینده ای که این گفتار و اخلاقش باشد نمی تواند یک کار مثبت برای مردم انجام دهد،جای تاسف است که چنین افرادی وارد مجلس شورای اسلامی شده اند و متاسفانه تعداد آنها هم زیاد است کسانی که اخلاق اسلامی را رعایت نمی کنند و در مجلس حضور دارند،انشاالله آینده مردم آگاهانه تصمیم می گیرند و افراد نخبه را به مجلس می فرستند

 • هموطن گفت:

  جای بسی تاسف اول واسه مردم شیراز و دوم واسه مردم ایران است که تو نماینده شون هستی.

 • ناشناس گفت:

  بالاخره استعفا یا استیضاح ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • حمید گفت:

  از لحاظ درک ،فهم و شعور با .. برابری میکنی

 • ناشناس گفت:

  برای مردم شیراز باید متأسف شد که نماینده ………… دارند

 • ناشناس گفت:

  وقتی ادمهای …………. مانند تو نماینده باشه این ادبیات هم در جامعه رایج میشود.خدا پدر احمدى نژاد را بیامرزه که محل ……. را به امثال تو نمیداد..

 • ناشناس گفت:

  ادب مرد به زدولت اوست ….
  شرم آوره ….

پربازديد