تاریخ درج خبر : 1394/04/23
کد خبر : ۵۱۳۱۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نظرات موافق و مخالف استاندار پیشنهادی دولت

موافقان استاندار جدید:

علی مطهری: رحمانی‌فضلی نباید در برابر خواسته نمایندگان کوتاه بیاید. در استان فارس باید فردی انتخاب و مسئولیت را برعهده بگیرد که تحت‌تأثیر فشارهای آنها قرار نگیرد و فردی مستقل باشد.

کاربران شبکه های اجتماعی:
– آقای روحانی شنیدم مجلس اصولگرا داره برات استاندار(فارس)هم انتخاب میکنه! با اون وزیر ….
– نماینده هایی که به دلیل انتصاب استاندارفارس استعفا دادن،دقیقاً واکنششون نسبت به افشای فسادهای مالی دولت قبل چی بوده؟ یحتمل فقط تعجب کردن!
– اگه وزارت کشور درباره انتصاب استاندار جدید فارس عقب‌نشینی کنه، باید دولت روحانی رو به توپ بست از این همه بزدلی. یه اصلاح طلب ناب رو دارن استاندار فارس میکنن ، فرماندار رو هم برکنار کردن …..مگه میشه؟ مگه داریم؟

– برکناری استاندار بی‌کفایت؛ علت فشار تندروهای استان فارس به دولت حامیان پنهان حمله به علی مطهری نمی‌خواهند استانداری فارس را از دست بدهند.

علی محمد افشانی از حزب اعتماد ملی و اهل کهکیلویه و بویراحمد است.

تیتر روزنامه ها:

روزنامه های سراسری چاپ تهران:
روزنامه ابتکار: واکنش نماینده تهران به استعفای نمایندگان استان فارس: دولت کوتاه نیاید
سرمقاله در صفحه اول: خط کش تفرقه بین لر و فارس روزنامه های چاپ شیرازروزنامه عصر مردم: جیغ بنفش نمایندگان فارس در مجلسروزنامه افسانه: این بار نمایندگان مانع انتخاب استاندار مقتدر برای فارس می شوند/ انتخاب استاندار فارس در تعلیق/ افشانی در دستور کار دولت قرار نگرفت

روزنامه اعتماد: جنجال در مجلس علیه گزینه اصلاح طلب استانداری فارس / مطهری: دولت کوتاه نیاید

روزنامه های چاپ شیراز:
روزنامه عصر مردم: جیغ بنفش نمایندگان فارس در مجلس
روزنامه افسانه: این بار نمایندگان مانع انتخاب استاندار مقتدر برای فارس می شوند/ انتخاب استاندار فارس در تعلیق/ افشانی در دستور کار دولت قرار نگرفت


مخالفان پیشنهاد دولت:

شاهین محمدصادقی نماینده مردم کازرون: استاندار جدید می بایست در سطح یک وزیر باشد.
در انتخاب استاندار جدید می بایست حتماً نظر نماینده محترم ولی فقیه در استان و مجمع نمایندگان تأمین شود تا استاندار جدید بتواند با نماینده ولی فقیه و نمایندگان تعامل سازنده ای داشته باشد.
فتنه، خط قرمز ما است و فردی که قرار است به عنوان استاندار انتخاب شود می بایست در سال 88 پرونده روشنی داشته باشد و از اتهام حضور در فتنه مبرّی باشد.

حسین ذوالانوار نماینده شیراز: گزینش یک کوتوله برای استانداری فارس هماهنگی با استکبار است.

حسین ذوالانوار نماینده شیراز: به دنبال اقدام ناپخته و جاهلانه وزیر کشور در انتخاب استاندار فارس و دولت که این انتخاب نابه‌جا را قبول کرده است، امروز درخواست استیضاح وزیر کشور با امضای 16 نفر از نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی تقدیم هیات رئیسه مجلس شد.

وی گفت: یادآوری میکنم مردم فارس بیشترین رأی را به دولت روحانی دادند و سزای خوبی باید خوبی باشد، اظهار تعجب و تاسف کرد که چرا دولت روحانی سزای خوبی‌های مردم فارس را با چنین اقدامات دور از عقل و شأن می‌دهد، گرچه نادانسته و جاهلانه باشد.

حسین ذوالانوار: فارس در مقاطعی از زمان، محل اداره دنیای باستان و هدف استکبار بوده است که اکنون گزینش یک کوتوله برای استانداری فارس، هماهنگی ناخواسته با سیاست‌های استکبار و غرب است که امیدواریم این اتفاق نیفتد. انتخاب یک استاندار کوتوله برای مردمی بزرگ، چه معنی و تناسبی دارد؟!

ذوالانوار: فارس دچار خشکسالی است وبا این انتخاب بیکاری شدیدتر، مشکلات امنیتی بیشتر و فشار به مردم افزون‌تر می‌شود.(!)

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • امید گفت:

  برای شیراز و استان فارس متاسفم که چنین نمایندگان جاهل و متعصبی را دارند.

 • مصطفی گفت:

  اگه فتنه خط قرمز است ، دزدی و راند خواری در دولت قبل هم باید به خط قرمز شما اضافه شود .

  • ناشناس گفت:

   حیف نیست به یک انسان فرهیخته ذوالانوار بگید کوتوله…. چون افشانی به خاطر لیاقتش افشانی شد ولی ذوالانوار تو بخاطر ………. خودت…. فراموش کردی خرید کارخانه ات ….که به تعویق افتاده…. افشانی دیگر نمیگذارد. باید بگوئی کوتوله چون تو و تمام همفکرانت را با تمام بساطت جمع خواهد کرد.

 • بی زبان گفت:

  البته سایت شما حرف ماها رو هیچوقت نشون نمی دن و کامنت ها مون رو رویت نمی کننن که جای تعجب نیست .

 • بی زبان گفت:

  برای شیراز و استان فارس متاسفم که چنین نمایندگان جاهل و متعصبی را دارند. این گونه رفتارها از زمان دقیانوس نشات می گیرد. یادتان نرودکه دنیای باستان تان را هم یک لر ساخته است …

پربازديد