تاریخ درج خبر : 1394/04/23
کد خبر : ۵۱۳۱۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نماینده مستعفی ممسنی: مطلقاً شناختی از استاندار پیشنهادی ندارم ، جوابی برای علت استعفایم ندارم

نظر : نوذر شفیعی نماینده نورآباد ممسنی در گفت‌وگو با خبرنگار نظر مطرح کردن تفکرات قومی و انتقاد از غیر بومی بودن استاندار در مساله انتصاب استاندار فارس را قابل قبول ندانست. شفیعی که خود از نمایندگان مستعفی در جریان اعتراض به انتصاب نماینده ارشد دولت در استان فارس می باشد اظهار داشت؛ ما کشور را به دیده واحد نگاه می کنیم. خیلی از استانداران کشور بومی نیستند. شفیعی اعتراض برخی از نمایندگان استان فارس به غیر بومی دانستن محمد علی افشانی را عاقلانه ندانست و افزود: کسانی که این بحث ها را با دید قومی مطرح می کنند به هیچ عنوان مورد تائید نیستند و طبیعی است که افراد هر استانی می توانند در جاهای مختلف مسئولیت بگیرند.

شفیعی در ادامه نگاه طایفه گرایانه و قوم گرایانه را به مصلحت کشور ندانست و تاکید کرد که ممکن است اشخاصی به لحاظ فنی یا توانایی یا سیاسی با استاندار پیشنهادی وزارت کشور مشکل داشته باشند اما اینکه به جرم قومیت و اهل استان دیگری بودن برخورد کنیم عاقلانه نیست چرا که ما همه متعلق به ایران هستیم و نباید با عنصر قومیت دیگران را طرد کنیم چون احتمال طرد خودمان وجود دارد. بنابراین در صورتی که بخواهیم نگاه وزارت کشور را نقد کنیم می توانیم با نگاه به کارایی و خط و ربط سیاسی این کار را انجام دهیم.

نماینده مردم نورآباد ممسنی با اعلام اینکه من مطلقاً شناختی از افشانی، استاندار پیشنهادی وزارت کشور ندارم گفت؛ من پس از معرفی ایشان سوابق اجرایی وی را مطالعه کردم و اعتقاد دارم استان فارس به دلیل پهناوری و گستردگی باید از استاندار توانمندی برخوردار باشد. وی به این سوال نظر که در حالی که استاندار را نمی شناختید چرا استعفا کردید پاسخی نداد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بی زبان گفت:

  برات متاسفم آقای شفیعی. شما ………… همیشه دوپهلو بودید.

  • ناشناس گفت:

   نوذر شفیعی این را بدان تو انگشت کوچک افشانی نخواهی بود چرا که پیشرفت افشانی مبنی بر درایت و استعداد و زحمات ایشان با این همه فقر و بدبختی در بین قوم لر بود ولی شما و امثال جنابعالی پشرفتتون فقط به خاطر ………… بود.
   و ضمناً استعفای جنابعالی فقط خواستی مهری تائید برای تائید صلاحیتت باشد که نماینده ولی فقیه ببین …من با شما هستم چرا که بدون اطلاع شما کار انجام دادن…. ولی این را هم بدان که ملک حسینی در راه هست برای جایگزینی….

 • آخی وه بختم گفت:

  جناب شفیعی وعده ما اسفند 94

 • ناشناس گفت:

  این بنده خدا نماینده مردم ممسنی نیست …. صرفا جهت اطلاع ….

پربازديد