تاریخ درج خبر : 1394/04/24
کد خبر : ۵۱۳۲۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کلنگ‌زنی بزرگترین پروژه امدادی کهگیلویه و بویراحمد

با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد بزرگترین پروژه امدادی استان با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.

عصر دیروز و با حضور سید موسی خادمی استاندار، پژمان نیک‌اقبالی معاون عمرانی استاندار، مسعود مثنوی مدیرعامل هلال‌احمر استان کهگیلویه و بویراحمد و تنی چند از مدیران‌کل و مدیران شهرستانی و با حضور کارکنان هلال‌احمر استان، بزرگترین پروژه امدادی این استان کلنگ‌زنی شد.

به گزارش فارس، این پروژه که در محل اداره‌کل هلال‌احمر استان و با 7 هزار و 600 مترمربع زیربنا در فاز اول کلنگ‌زنی شد در 8 طبقه پیش‌بینی شده است.

 

 

در این آیین مدیرعامل هلال‌احمر استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در فاز اول و با اعتبارات ملی و استانی این پروژه را کلنگ‌زنی کرده‌ایم از بهره‌برداری فاز نخست این پروژه در بهمن‌ماه امسال و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

مسعود مثنوی گفت: با تکمیل فاز اول این پروژه بخشی از مشکل ترافیک در شهر یاسوج برطرف می‌شود چراکه در فاز نخست و با خاکبرداری 7 متری یک پارکینگ بزرگ که قابلیت‌های استفاده در زمان‌های بحرانی را دارد به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: در این زمینه استاندار کهگیلویه و بویراحمد تلاش فراوانی داشت و به اتفاق استاندار در اولین دیدار خود با دبیرکل هلال‌احمر کشور قول مساعد کمک اعتباری را برای ساخت این مجموعه عظیم گرفتیم.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان افزود: در همان جلسه بنا را بر این گذاشتیم که چهار میلیارد تومان از اعتبارات از طریق جمعیت هلال‌احمر و چهار میلیارد بقیه تومان بقیه از طریق استانی برای ساخت مجموعه تأمین شود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد