تاریخ درج خبر : 1394/04/24
کد خبر : ۵۱۳۲۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

اهتمام ویژه سپاه فتح برای محرویت‌زدایی از روستاها

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه در نظام جمهوری اسلامی خادم محرومین هستیم از اهتمام ویژه سپاه فتح برای محرویت‌زدایی از روستاهای این استان سخن به میان آورد.

سردار یدالله بوعلی صبح امروز در جمع مسئولان استانی به تشریح فعالیت‌های گروه‌های جهادی دانشجویی در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت.

بوعلی گفت: همکاری متقابل مسئولان استانی و بسیج می‌تواند حرکت خوب و رو به جلو برای از بین بردن محرومیت تاریخی و کهنه استان داشته باشد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 22 گروه دانشجویی در قالب اردوهای جهادی برای رفع محرومیت در مناطق محروم استان پیش‌بینی شده است، بیان کرد: این گروه‌ها بر اساس برنامه زمان‌بندی شده و طبق اولویت با اجرای کارهای جهادی و اقتصادی در روستای تعریف شده استان فعالیت خواهند کرد.

وی در ادامه برخورداری از ظرفیت‌های برون‌استانی در پیشبرد اهداف محوله بسیج برای رفع محرومیت از روستاهای محروم استان را یکی دیگر از رویکردهای جدید سپاه فتح استان دانست و افزود: در این طرح که برای اولین‌بار به صورت پایلوت در استان اجرا خواهد شد، بسیج سازندگی استان با استفاده از اعتبارات کشوری طرح‌های اقتصادی و محرومیت‌زدایی را اجرا خواهد کرد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد توجه به اقتصاد مقاومتی و درون‌زا را یکی از اهداف مهم و اساسی بسیج برای توسعه اقتصاد داخلی بسیج دانست و افزود: امیدواریم با اجرای این‌گونه کارها بتوانیم توسعه اقتصادی زود‌بازده و بومی را در استان گسترش دهیم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد