تاریخ درج خبر : 1394/04/24
کد خبر : ۵۱۳۲۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

عضو شورای شهر: درآمدزایی گردشگری در یاسوج مطلوب نیست

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با انتقاد از عدم درآمدزایی مناسب از حضور گردشگران در شهر یاسوج گفت: وظیفه ما مهمان نوازیست ولی باید این نکته را درنظر گرفت که گردشگری یک صنعت بوده و باید حضور گردشگر در شهر یاسوج یک فرصت ایده آل درآمدزایی باشد.

سید هدایت اکبری با اشاره به زحمات و خدمات کارکنان شهرداری اظهار داشت: نیروهای خدماتی شهرداری به دلیل زحمات و فعالیت های شبانه روزی باید تشویق شوند.

DSC_0090

وی با بیان اینکه در هیچ کجای دنیا روی چمن نمی نشینند به جز در یاسوج ابراز داشت: با فضاسازی و احداث فضای مناسب جهت اسکان مسافرین باید از آسیب به فضای سبز جلوگیری شود.

این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با بیان اینکه مسافران و گردشگران در همه جای شهر یاسوج حتی در بلوارها چادر می زنند افزود: بنده خود شاهد بودم که در چمن بلوار بویراحمد مسافران آتش روشن کرده بودند که این امر نیازمند استقرار و متمرکز کردن این مسافران در محلی مشخص با نظارت نیروی انتظامی و خدمات پرسنل شهرداری باشد.

اکبری با تاکید بر انجام وظایف محوله مسئولان در ایام تعطیل گفت: کسانی که به عنوان مسئول برای مشخص می شوند از همین الان مشخص و تا آخر پای کار باشند.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شهرداری به خصوص نیروهای خدماتی افزود: این بضاعت و فضای سبزی که شهر یاسوج دارد بیشتر از این برای ورود گردشگر و مسافر جواب نمی دهد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد