تاریخ درج خبر : 1394/04/24
کد خبر : ۵۱۳۲۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

هدایت امیری: شهرداری یاسوج جور دیگر ادارات را در ایام سفر می کشد

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با اشاره به تعطیلات پیش رو عید فطر گفت: شهرداری یاسوج جور خیلی از ادارات را در ایام تعطیل می کشد.
به گزارش سایت استان به نقل روابط عمومی شهرداری یاسوج هدایت امیری در نشست ستاد خدمات سفر اظهار داشت: شهر یاسوج با توجه به موقعیت جغرافیایی و تنوع آب و هوایی زادی پذیرای مسافران زیادی از مناطق جنوب کشور می باشد.

DSC_0095
وی با بیان اینکه زیرساخت ها کنونی شهر یاسوج پاسخگوی هجم بالای گردشگر نیست ابراز داشت:برای اسکان مسافرین در یک نقطه باید زیرساخت ها را توسعه دهیم و یا چند نقطه از شهر را برای این منظور اختصاص دهیم.
اکبری با تاکید بر این که نهایت تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج باید مبنی بر رضایتمندی مسافران باشد اظهار داشت: در برخی اماکن تفریحی و گردشگری زباله ها به صورت پراکنده جمع می شود و مسافرین آن ها را می ریزند که این امر زیبنده نیست.
این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج تصریح کرد: در تعطیلات آینده عید فطر با هجمه مسافرین زیادی در شهر یاسوج مواجه خواهیم شد که باید آماده این هجمه باشیم.
وی با تاکید بر اینکه سرویس های بهداشتی باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد افزود: شیفت بندی و نظارت بر تنظیف و خدمات دهی مطلوب سرویس های بهداشتی شهر یاسوج باید به صورت جدی و مستمر صورت گیرد.
امیری با تاکید بر اینکه شهرداری جور خیلی از ادارات را در ایام تعطیل به دوش می کشد ابراز داشت: شهرداری یاسوج همواره باید پاسخگوی کم کاری دیگر ادارات باشد.
این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج ادامه داد: خدمات دهی دیگر مکان های توریستی خارج از شهر وظیفه شهرداری نیست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد