تاریخ درج خبر : 1394/04/24
کد خبر : ۵۱۳۲۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

دومین جلسه هیات مدیره خانه مطبوعات در سال جاری تشکیل شد

دومین جلسه هیات مدیره خانه مطبوعات تشکیل شد و اعضاء ضمن تبادل نظر پیرامون اساسنامه ملزم به رعایت دستورالعمل اداره کل مطبوعات شدند.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فیروز حسنی رئیس اداره فرهنگی مطبوعاتی این اداره کل گفت: این جلسه در تاریخ 21 تیرماه 1394 ساعت 18عصر در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دومین جلسه هیات مدیره خانه مطبوعات تشکیل شد و اعضاء ضمن تبادل نظر پیرامون اساسنامه منضم به رعایت دستورالعمل اداره کل مطبوعات و خبرگزاریهای داخلی موارد زیر را به تصویب رساندند.
1- مقرر گردید طبق اساسنامه واصله و با لحاظ موارد قید شده در دستورالعمل تشریفات قانونی تشکیل خانه مطبوعات که مستلزم دعوت از مجمع عمومی و گزارش عملکرد و سایر ترتیبات قید شده میباشد انجام گیرد.
2- اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نظارت، تعامل و حمایت لازم را در تمامی مراحل تشکیل خانه مطبوعات بر اساس درخواست هیات مدیره قبلی خانه مطبوعات معمول دارد.
3- بر اساس مفاد اساسنامه و دستورالعمل واصله بوی‍‍‍‍ژه ماده 7 از فصل چهارم اطلاع رسانی از طریق سیستم پیامکی و نیز آگهی رسمی مصوب جهت دعوت از مجمع عمومی به تاریخ چهارشنبه 7 مرداد 94 رأس ساعت 5 عصر در مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام گیرد.
4- مجمع عمومی شامل اعضای رسمی خانه مطبوعات استان بر اساس اسناد و پایگاه های اطلاع رسانی و نشریات دارای مجوز می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد