تاریخ درج خبر : 1394/04/24
کد خبر : ۵۱۳۲۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه رئیس ستاد روحانی و حامیان دولت تدبیر و امید ممسنی در حمایت از استاندار جدید فارس

رئیس ستاد دکتر روحانی و حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان ممسنی بیانیه ای در حمایت از استاندار پیشنهادی استان فارس منتشر کردند.

متن بیانیه در پی می آید:

مرم فهیم و آگاه استان فارس

همانگونه که مستحضرید وزارت کشور با تحقیقات کامل یکی از نیروهای معتدل، کار آمد و با تجربه اجرایی بالا که تصادفا لرزبان بوده را بعنوان استاندار فارس به هیات دولت معرفی نموده است. متاسفانه این اقدام با واکنش دسته جمعی نمایندگان استان روبروشده و جالب آنکه در نقد این گزینه مساله غیر بومی بودن و عدم شناخت از استان را بهانه ای جهت مقابله با این نیروی کارآمد و سرپوش نهادن بر نیات واقعیشان عنوان نموده اند که این موضوع باعث حیرت افراد صاحب فکر و اندیشه گردیده است.البته باید به اطلاع برسانیم سالهاست که عده ای منافع خود را در تعیین مرز برای فرهنگ در هم تنیده استان های فارس و کهگیلویه و بویر احمد دیده اند و بر طبل تفرقه و جدایی می کوبند. اما تاسف بار آن است که این بار عده ای پرچم دار این تفکر شده اند که به حکم جایگاه یا مسول امنیت هستند یا در جایگاه وکالت مردم!
اینجانب به نمایندگی از جمع کثیری از حامیان دولت تدبیر امید در شهرستان ممسنی ضمن محکومیت این حرکت تاسف بار وکلای فارس که مصداق عینی و عملی نقض قانون اساسی و اصل تفکیک قوا بوده، حمایت قاطع خود را از جناب آقای مهندس افشانی اعلام داشته و از ریاست محترم جمهور و هیات محترم دولت تقاضا داریم که در تصمیم خود ثابت قدم بوده ودست رد بر سینه غوغاسالاران و اربابان انحصار طلب بزنند.
والسلام

محمد قلی عربی

رئیس ستاد مرکزی دکتر روحانی در شهرستان ممسنی به نمایندگی از حامیان دولت تدبیر و امید

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد