تاریخ درج خبر : 1394/04/25
کد خبر : ۵۱۳۳۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

عضو شورای شهر یاسوج: طبق قانون با پیمانکاران کم کار فضای سبز برخور شود

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با اشاره به ضوابط و قوانین خواستار برخورد با پیمانکاران کم کار فضای سبز شد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، سعید پایدار در نشست ستاد خدمات سفر که در شهرداری یاسوج برگزار شد اظهار داشت: باید بر طبق قانون مندرج در قرارداد با پیمانکاران کم کار فضای سبز برخورد شود.

DSC_0071
وی با اشاره به نقش صنعت گردشگری و لزوم توجه بیش از پیش به این صنعت در استان و به خصوص شهر یاسوج گفت: اعمال به قانون و ضوابط قرارداد خیلی تاثیرگذار است و باید مفاد قراردادها درخصوص کم کاری پیمانکاران اجرا شود.
پایدار با توجه به ازدحام جمعیت در میدان معلم ابراز داشت: ماشین های دوره گرد باعث ترافیک شده که از شهردار یاسوج خواستار ساماندهی این ماشین ها و دست فروشان در این محور هستند.
این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با تاکید بر این که ما وام دار کسی نیستیم افزود: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج موظف و متعهد به اجرای کار و وظایف محوله بوده و کار خوب وظیفه این مجموعه می باشد.
وی توزیع کیسه های زباله در پارک های شهر یاسوج را اقدامی موثر و خوب عنوان کرد و درخصوص برخی مشکلات پارک ها و فضای سبز شهر گفت: اگر جایی مشکلی وجود دارد و نسبت به این مشکل بی توجهی می شود باید طبق قرارداد با پیمانکار مربوطه برخورد شود.
پایدار با تاکید بر اینکه پیمانکار ملزم به اجرای قانون می باشد اظهار داشت: بی شک زباله ای که یک ماه در یک مکان بماند یک تخلف است و باید باید طبق قرارداد با پیمانکار برخورد شود.
عضو شورای اسلامی شهر یاسوج در بخش دیگری از سخنانش به موضوع سیر صعودی گردشگر در شهر یاسوج اشاره کرد و افزود: به جای گلایه از افزایش گردشگر باید پرسید چرا دیگر شهرها بلد هستند از ظرفیت گردشگر و مسافر بهره بری کنند ولی ما بلد نیستیم؟
وی تصریح کرد: زمانی می توانیم به خودمان نمره قبولی دهیم که یک نظرسنجی در زمینه های مختلف از یک جامعه هدف داشته باشیم.
پایدار ادامه داد: امیدواریم در ایام سخت پیش رو یک کار علمی دانشگاهی صورت گیرد تا نقاط ضعف و قوت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج مشخص شود.
این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با تاکید بر این که گردشگران نه تنها تهدید یا هزینه و مزاحم نیستند بلکه عین ثروت، اشتغال و درآمد است اظهار داشت: بهره بری و کسب درآمد در گردشگری کار هرکسی نیست و یک امر خلاقیتی است که به طور مثال افرادی در آبشار و پارک های ساحلی با درآمدهای بالا از طریق خدمات دهی به گردشگران در حال کسب و کار هستند.
وی تصریح کرد: از طرفی گردشگری یک کار میان دستگاهی بوده و نباید انتظار داشته باشیم شهرداری به تنهایی پاسخگوی همه نیازهای گردشگران باشد.
پایدار در پایان تاکید کرد: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از شعار و توصیف و آمارسازی بیرون بیاید و به مقوله اقتصاد گردشگرای بیندیشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد