تاریخ درج خبر : 1394/04/25
کد خبر : ۵۱۳۳۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

ساماندهی گلزار شهدای بویراحمد ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد از اختصاص ۲ میلیارد ریال اعتبار به این اداره خبر داد و گفت: برای ساماندهی گلزارهای شهدای شهرستان بویراحمد ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

سید محمد ذاکریان‌زاده  اظهار داشت: اعتبار ناچیز امسال بنیاد شهید شهرستان بویراحمد باید هزینه ساماندهی گلزار شهدا و تکمیل گلزار یاسوج شود که با این اعتبارات فکر نکنم راه به جایی ببریم.
وی عنوان کرد: 70 مزار شهید در قالب 30 گلزار نیازمند ساماندهی است برای ساماندهی هر قبر 30 میلیون تومان اعتبار نیاز است.
مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد افزود: انتظار می‌رود مسئولان استانی و سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران برای ساماندهی گلزار شهدای شهرستان بویراحمد اعتبار لازم را اختصاص دهند و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.
ذاکریان‌زاده شهرستان بویراحمد 670 شهید تقدیم نظام و انقلاب کرد، گفت: تاکنون 175 گلزار شهدا در این شهرستان ساماندهی شده و 35 گلزار شهید دیگر نیز نیازمند ساماندهی است.
وی عنوان کرد: در شهرستان بویراحمد 15 خانواده دو شهیدی و 2 تا خانواده 3 شهیدی داریم.
ذاکریان زاده از افزایش تسهیلات مسکن خانواده شهدا و جانبازان از 60 میلیون تومان به 70 میلیون تومان خبر داد و افزود: 2 هزار نفر در شهرستان بویراحمد برای دریافت تسهیلات مسکن در نوبت هستند.
وی از جذب 400 فقره تسهیلات مسکن در سال 93 توسط جامعه ایثاری گری این شهرستان خبر داد و گفت: همکاری بانک‌های عامل استان در این زمینه مطلوب نیست.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد