تاریخ درج خبر : 1394/04/25
کد خبر : ۵۱۳۳۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیر امور اداری جهادکشاورزی استان منصوب شد

حکم سرپرست مدیریت جدید امور اداری سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به حمیدرضا مرادی رسید.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، آیین تکریم و معارفه مدیران جدید و قدیم امور اداری این سازمان برگزار شد.

مرادی
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در این آیین با تأکید بر اهمیت نیروی انسانی در هر سازمانی، اظهار کرد: رفاه کارکنان همواره یکی از اولویت‌ها و دغدغه‌های ما بوده که تلاش‌های زیادی نیز در این راستا صورت گرفته است.
قدرت‌الله ویسی گفت: یکی از پیگیری‌هایی که در راستای رفاه کارکنان این سازمان در حال انجام است، موضوع اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری و اجرای بندهای از نظام هماهنگ پرداخت حقوق و مزایا است که تاکنون به دلایلی اجرا نشده است.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش تغییر و تحول درسیستم اداری را امری طبیعی دانست و ابراز داشت: اگر این آمدن و رفتن‌ها نبود نوبت به آقای مرادی هم نمی‌رسید بنابراین باید هدفی جز خدمت نداشته باشیم.
ویسی ادامه داد: مسئولیت امور اداری مدت زیادی در دست آقای مسعود مقام و مدت اندکی نیز آقای شعبانی این مسئولیت را عهده‌دار بود که از زحمات آنها قدردانی می‌کنیم.
وی با بیان اینکه آقای شعبانی در مدیریت تنظیم بازار و آقای مسعود مقام در مدیریت بازرسی این سازمان مشغول شدند، تصریح کرد: مدیر جدید امور ادرای نیز سوابق، تخصص و تجربه خوبی در این حوزه دارند که امیدواریم بتواند موفق عمل کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از همه همکاران و کارکنان خواست تا با مدیر جدید امور اداری همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند.
حمیدرضا مرادی نیز در این آیین، با قدردانی از حسن اعتماد مدیران ارشد این سازمان گفت: قانون‌گرایی، برقراری عدالت و تلاش برای اجرای قانون خدمات کشوری در این سازمان را از اولویت‌های کاری خود برشمرد.
سرپرست جدید امور اداری سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، تأکید کرد: لحاظ کردن شایستگی افراد در موضوعات مختلف، استیفای حقوق همکاران، متانت و برخورد با همکاران و ارباب رجوعان سرلوحه کار من در امور اداری خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد