تاریخ درج خبر : 1394/04/26
کد خبر : ۵۱۳۴۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

الزام واحدهای شن و ماسه کهگیلویه و بویراحمد به اخذ پروانه استاندارد کالا

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمام واحدهای شن و ماسه استان ملزم به اخذ پروانه استاندارد کالا ظرف یک ماه آینده شدند.

فتاح محمدی ظهر دیروز در جلسه ستاد تنظیم بازار با تبریک پیروزی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای و همچنین تبریک عید سعید فطر اظهار کرد: دستگاه‌های استان برخی از وظایف خود را به خوبی انجام نمی‌دهند و وظایف این ادارات روی زمین مانده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص کارخانه‌های شن و ماسه در استان افزود: اگر ادارات به وظایف خود به خوبی عمل می‌کردند، امروز مشکلات 20 سال گذشته کارخانه‌های شن و ماسه در حریم رودخانه بشار دوباره مطرح و تکرار نمی‌شد.

وی از افزایش قیمت شن و ماسه تولید استان خبر داد و بیان کرد: طبق آنالیز صورت گرفته و وضعیت استان، قیمت شن و ماسه تولید استان 15 درصد افزایش خواهد داشت.

این مسئول عنوان کرد: در ابتدای هر سال با توجه به شرایط موجود در کشور قیمت برخی کالاها و مواد افزایش پیدا می‌کند که قیمت شن و ماسه تولید استان ظرف یک ماه آینده افزایش خواهد داشت.

محمدی به پایین بودن کیفیت شن و ماسه و همچنین مصالح استان اشاره کرد و گفت: تمام واحدهای شن و ماسه استان کهگیلویه و بویراحمد ملزم به اخذ پروانه استاندارد کالا تا ظرف یک ماه آینده هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به تمام واحدهای شن و ماسه اعلام کند ظرف یک ماه آینده پروانه استاندارد کالا را دریافت کنند و بعد از طی این مدت قیمت واحدهای شن و ماسه 15 درصد افزایش خواهد یافت.

وی به بالا بودن قیمت حمل شن و ماسه در استان اشاره کرد و گفت: اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد قیمت بارنامه و حمل بار را ساماندهی کند و در این خصوص نظارت لازم را انجام دهد.

این مسئول تصریح کرد: به منظور رفاه حال مردم غرفه‌های ثابت برای عرضه محصولات کشاورزی توسط اداره تعاون روستایی در تمام نقاط استان دایر و محصولات عرضه شده در این غرفه‌ها 10 تا 15 درصد پایین‌تر از قیمت بازار عرضه شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد