تاریخ درج خبر : 1394/04/26
کد خبر : ۵۱۳۴۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد فرماندار کهگیلویه از مدیران شهرستان

فرماندار کهگیلویه با انتقاد از مدیران این شهرستان بدلیل اجرایی نشدن مصوبات نشت های شهرستانی ، گفت: مدیران موظف به اجرای مصوبات هستند.

علی پوزش در جلسه شورای اداری با اشاره به حضور به موقع مدیران در نشست ها و شرکت مدیران در جشن های ملی و مذهبی افزود: حضور مدیران در بیشتر نشست ها و جشنها کمرنگ است.

وی با اشاره به استفاده شخصی مدیران در وقت غیر اداری از ماشین های دولتی اظهارکرد: باید مسوولان از امکانات بیت المال به نحو احسن برای ارایه خدمات به مردم استفاده کنند.

پوزش تکریم ارباب رجوع از سوی نهادها را یک وظیفه دانست و تصریح کرد: نظارت بر روند اجرای پروژه ها و جذب به موقع اعتبارات باید از سوی مدیران به جد پیگیری شود.

وی با اشاره به اعتبارات محدود و خواسته های نامحدود مردم ابراز داشت: مدیران باید از هزینه های بی مورد خوداری و صرفه جویی در استفاده از امکانات اداری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

پوزش با تاکید بر مدیریت مصرف آب از سوی نهادهای اجرایی عنوان کرد: با توجه به بحران خشکسالی همکاری جهادکشاورزی، امور آب، آب و فاضلاب های شهری و روستایی در استفاده درست از منابع آب یک ضرورت است.

وی بر همکاری و تعامل مدیران با اصحاب رسانه در راستای انعکاس خدمات دولت تاکید کرد.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    متاسفانه نیروی بسیار ضعیفی در راس ادارات شهرستان قرار دارند که بایستی همه به نماینده یعنی بزرگواری پاسخگو باشند هم به منطقیان که تمایل به بزرگواری داردمثلا در آموزش وپرورش در جهاد در …..نیروهای چندپهلو وجود دارند

پربازديد