تاریخ درج خبر : 1394/04/27
کد خبر : ۵۱۳۴۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تبریک زارعی به مردم استان به مناسبت پیروزی بزرگ دیپلماسی ایران

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی در پیامی پیروزی بزرگ دیپلماسی ایران در مذاکرات هسته ای را تبریک گفت.

متن پیام در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف و قهرمان کهگیلویه وبویراحمد
دستیابی به توافق جامع هسته ای که با ایستادگی ، مقاومت و صبر مردم انقلابی و با حمایت و هدایت گری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب، تدبیر ریاست محترم جمهوری و تلاشهای همه جانبه و خستگی ناپذیر تیم مذاکره کننده و دعای خیر مردم عزیزکشورمان محقق گردید؛نشان داد که اگر پیوند و انسجام داخلی بین نظام و مردم مستحکم باشد همیشه توفیقات حاصل خواهد شد.
این پیروزی بزرگ دیپلماسی در عرصه بین المللی ، بی شک عزت، اقتدار و مقاومت شما ملت همیشه سربلند را در دنیا اثبات و نام ایران اسلامی را برای همیشه به عنوان کشوری قدرتمند و صلح جو در تاریخ جهان ثبت خواهد کرد .
اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی خصوصاً شهدای هسته ای ،این موفقیت و دستاورد بزرگ را به محضر رهبر فرزانه انقلاب ، رئیس جمهور محبوب ایران اسلامی ، مردم آگاه و انقلابی ایران عزیز،خصوصاً مردم همیشه در صحنه استان کهگیلویه وبویراحمد، خانواده های معظم و معزز شهدا و ایثارگران تبریک عرض نموده و از تلاش‌های بی شائبه تیم مذاکره کننده دستگاه دیپلماسی کشور به ویژه در رأس آن‌ها جناب آقای دکتر ظریف وزیر امور خارجه قدردانی نمایم.
امید است با استعانت از امداد الهی و عزم و اراده ملی،به رسمیت شناختن توافقات هسته‌ای به عنوان اولین گام درجهت تامین منافع ملی و رفع موانع حاصل از تحریم‌ها ، فرصتی را برای گام‌های بلند بعدی در راستای توسعه، سازندگی و رفع مشکلات اقتصادی کشور و به اهتراز در آوردن پرچم عزت و اقتدار ایران عزیز بر فراز جهان حاصل نماید.

غلام محمد زارعی نماینده مردم شریف بویراحمد ودنا
در مجلس شورای اسلامی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد