تاریخ درج خبر : 1394/04/27
کد خبر : ۵۱۳۴۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

آماده سازی محل برگزاری نماز عید فطر توسط شهرداری یاسوج

سرپرست منطقه دو شهرداری یاسوج از آماده سازی محل برگزاری نماز عید فطر یاسوج خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، سید هاشم محمدی با اشاره به برگزاری نماز عید سعید فطر در بلوار عدل یاسوج اظهار داشت: عوامل شهرداری یاسوج از روز گذشته تاکنون در حال آماده سازی این بلوار برای انجام این فریضه هستند.
وی با اشاره به شستشوی کامل بلوار عدل ابراز داشت: ماشین آلات شهرداری طی دو روز گذشته چندین بار اقدام به تنظیف و شستشوی این بلوار برای برگزاری هرچه بهتر نماز عید سعید فطر کرده اند.
سرپرست منطقه 2 شهرداری یاسوج با بیان اینکه هر ساله دو سمت بلوار برای ادای نماز خط کشی می شود افزود: امسال نیز بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته عوامل شهرداری اقدام به خط کشی دو سمت بلوار عدل برای ادای نماز فطر شهروندان یاسوجی کرده است.
محمدی با تاکید بر فعالیت گسترده نیروهای خدماتی و کارکنان شهرداری منطقه دو شهر یاسوج در ایام تعطیل عید سعید فطر گفت: همه معبار و خیابان های منطقه دو شهر یاسوج به صورت مستمر و با نظارت شبانه روزی عوامل شهرداری در حال تنظیف و پاکسازی می باشد.
وی تصریح کرد: عوامل شهرداری یاسوج نهایت تلاش خود را برای آماده سازی مکان برگزای هرچه بهتر نماز عید سعید فطر برای شهروندان یاسوجی می کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد