تاریخ درج خبر : 1394/04/27
کد خبر : ۵۱۳۴۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تیم طاها قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان سوق شد/ تصاویر

تیم فوتسال طاها به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان شهر سوق دست یافت.

IMG-20150717-WA0017

به گزارش سایت استان، مسابقات فوتسال جام رمضان شهر سوق امسال با شرکت ۱۶ تیم درچهار گروه ۴ تیمی به صورت دوره ای برگزار شد.

در این مسابقات از هر گروه دوتیم به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کردند و در این مرحله که به صورت حذفی صورت گرفت چهار تیم طاها،پرسپولیس،خلیج فارس و سوپری محله با حذف حریفان خود پا به مرحله نیمه نهایی گذاشتند.

تیم های طاها و خلیج فارس موفق شدند در ضربات پنالتی از سد تیمهای فوتسال پرسپولیس و سوپری محله بگذرند وفینالیست مسابقات باشند.

بنا بر این گزارش ، فینال این دوره از مسابقات در شب سی ام ماه رمضان و از ساعت ۲۱ شب درحضور انبوه تماشاگران علاقمند که از ساعت ها سکوهای سالن را پر کرده بودند و به قضاوت آقایان بهروز یوسفی ومحمود حاج پور برگزار شد.

در فینال این مسابقات و در یک بازی تماشایی نیمه اول با نتیجه ۱بر ۱ به اتمام رسید و در نیمه دوم گلی از دروازه ها نگذشت و کار به ضربات پنالتی کشیده شد که تیم طاها موفق شد درضربات پنالتی ۴ بر ۳ ودر مجموع ۵بر ۴ برتیم خلیج فارس غلبه و برای دومین بار متوالی دریکسال جام دهه فجر و جام فوتسال رمضان را از آن خود کند.

در پایان با حضور مهمانان و اعضای شواری اسلامی شهرسوق و سرگرد شاهینی سوق جانشین فرماندهی سپاه ناحیه کهگیلویه جوایز مسابقات به تیم های برتر اهداء گردید.

شایان ذکر است که در برگزاری این مسابقات تلاشهای اداره ورزش وجوانان، هیئت فوتبال، داوران ، کلانتری ، تیم ها ومسولین انها و تماشاگران فهیم شهر سوق جایی تقدیر و تشکر داردکه دست به دست هم دادن تا این مسابقات به نحوه شایسته ای به اتمام برسد.

گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد