تاریخ درج خبر : 1394/04/28
کد خبر : ۵۱۳۴۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

اولین کنفرانس علمی سرطان معده در یاسوج برگزار می شود

اولین کنفرانس علمی یک روزه سرطان معده به همت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و با همکاری آموزش مداوم دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ اولین کنفرانس علمی یک روزه سرطان معده در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد توسط واحد آموزش و متخصصین معاونت درمان و با همکاری آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در تاریخ 5 مرداد ماه سال جاری در سالن دکتر کنعانی واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار می شود.

بر پایه این گزارش، این کنفرانس با هدف ارتقاء سطح دانش فراگیران با تازه های سرطان معده و آشنایی با اپیدمیولوژی، اتیولوژی، شیمی درمانی و رادیوتراپی در سرطان معده اجرا می شود.

در این کنفراس اساتیدی از جمله دکتر رضا چمن، دکتر مدیرامانی، دکتر جان نثاری، دکتر فریدونی، دکتر زارعی، دکتر مظفری، دکتر شهبازی به ارائه مطلب می پردازند.

در ادامه گفتنی است،دبیر علمی کنفرانس دکتر مدیرامانی و مدیر اجرایی مریم محرابی می باشند و گروه های هدف که می توانند در این کنفرانس علمی یک روزه شرکت نمایند، پزشکان متخصص ، پزشکان عمومی ، داروسازان ، کارشناسان پرستاری ، مامایی ، علوم تغذیه و علوم آزمایشگاهی که با مراجعه به سایت معاونت درمان darman.yums.ac.ir و یا آموزش مداوم دانشگاه yasouj.ircme.ir اقدام به ثبت نام در کنفرانس علمی سرطان معده نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد