تاریخ درج خبر : 1394/04/28
کد خبر : ۵۱۳۴۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد شهردار یاسوج از اهمال برخی ادارات در خدمات‌دهی به مسافران

شهردار یاسوج در بازدید از پارک ها و فضای سبز این شهر در گفت‌و‌گو با خبرنگاران از اهمال برخی ادارات در خدمات‌دهی به مسافران تعطیلات عید فطر انتقاد کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمدعلی جاوید عصر امروز در بازدید از پارک‌ها و فضای سبز شهر یاسوج در جمع خبرنگاران با بیان این‌که حجم زیادی از مسافر و گردشگر از امروز و روز گذشته وارد پایتخت طبیعت ایران شده‌اند اظهار کرد: شهرداری با همه توان، نیروها و امکانات برای خدمت به مهمانان و مسافران آماده است.

DSC_0057

وی با بیان این‌که از هفته گذشته تاکنون هیچ‌گونه مرخصی به کارکنان و کادر خود نداده‌ایم تصریح کرد: برای آبروی شهر و دیار خود شب و روز نمی‌شناسیم اما چه کنیم که امکانات و زیرساخت‌های ما برای خدمت به این حجم از مسافر و گردشگر ناچیز است.

جاوید افزود: از سال‌های گذشته باید بنای این کار گذاشته می‌شد که متاسفانه در این بخش کم‌کاری‌های زیادی وجود داشت و اکنون وارث بسیاری از کارهای انجام نشده در شهرداری یاسوج هستیم.

شهردار پایتخت طبیعت ایران با بیان این‌که در قبال این نام همه وظیفه و رسالت داریم تصریح کرد: مسئولان استانی باید با اختصاص اعتبارات بیشتر یک‌بار برای همیشه یاسوج را آماده خدمت به خیل عظیم مسافر و گردشگر کنند.

وی در ادامه با انتقاد شدید از برخی دستگاه‌ها که آمارسازی را جایگزین خدمت در عمل کرده‌اند خاطرنشان کرد: جا دارد از دستگاه‌هایی مانند نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق که خدمت در عمل را نشان داده‌اند قدردانی کنیم.

جاوید به بازدید شبانه روزی خود به همراه معاونین، روسای سازمان های وابسته به شهرداری و بیش از همه اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج از اماکن و پیگیری رفع مشکلات اشاره کرد و گفت: همه دغدغه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج در این ایام خدمت به مسافرینی است که به مدت یک ماه و در گرمای طاقت‌فرسای امسال با زبان روزه اکنون به دنبال بهره بردن از آب‌ و هوای دل انگیز پایتخت طبیعت ایران هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد