تاریخ درج خبر : 1394/04/28
کد خبر : ۵۱۳۴۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام دکتر خادمی در پی توافق هسته‌ای

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی با تبریک عید سعید فطر به مردم کهگیلویه و بویراحمد از درگاه خداوند برای همه مردم ایران اسلامی و مردم این استان پیروزی و موفقیت در همه عرصه‌ها را طلب کرد.
در بخشی از این پیام آمده است: نظام جمهوری اسلامی پس از گذشت بیش از یک دهه عنادورزی دشمنان و قدرت‌های استکباری در خصوص انرژی هسته‌ای توانست با هدایت‌های داهیانه رهبری، ایستادگی مردم و تدبیر رئیس‌جمهور از این پیچ تاریخی با عزت و سربلندی عبور کند.
در این پیام آمده است: همچنین نباید از مجاهدت تیم با دانش و متعهد هسته‌ای و زحمات طاقت‌فرسای این فرزندان غیور میهن غافل شد چرا که توانستند با اتکال به الطاف الهی و هدایت و حمایت حکیمانه رهبری و ایستادگی و مقاومت مردم و همچنین تدابیری که رئیس‌جمهور محترم در این زمینه داشتند سختی‌ها را پشت سر گذاشته و حق مسلم ملت ایران را که همان انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای است حفظ کرده تا ایران اسلامی بیش از پیش راه افتخار و رسیدن به قلل سربلندی را بپیماید.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این پیام آورده است: با قدردانی از مردم با بصیرت و فهیم این استان که به دقت روند مذکرات هسته‌ای را پی‌گیری می‌کردند از همه قشرهای مردمی خواهان مشارکت در توسعه و آبادانی استان هستیم و خود را برای رسیدن به توسعه پایدار از خرد جمعی یکایک مردم بی‌نیاز نمی‌دانیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد