تاریخ درج خبر : 1394/04/28
کد خبر : ۵۱۳۵۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

باقری:با اعتبارات قطره چکانی تحولی در گردشگری استان ایجاد نمی‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان گفت: با اعتبارات قطره چکانی تحولی در گردشگری کهگیلویه و بویراحمد ایجاد نمی‌شود بلکه باید به سمت جذب اعتبارات ملی رفت.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان، صبح امروز مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان،معاون برنامه ریزی فرمانداری بویراحمد ،شهردار ناحیه یک یاسوج، رئیس میراث فرهنگی بویراحمد و برخی دیگر از مسئولین شهرستانی از مکان های گردشگری یاسوج بازدید ومشکلات آنها را مورد برسی قرار دادند.

IMG_0063
،محمود باقری در این بازدید از اختصاص یک میلیارد ریال به ایجاد زیرساخت در پارک مهرورزی یاسوج خبرداد.
باقری با اشاره به اینکه در این بازدید بیشتر مشکلات مردم کمبود سرویس بهداشتی بود تصریح کرد: برای رفع این معضل و ایجاد زیر ساخت های گردشگری برای جذب گردشگر در استان این مبلغ را به منظور ساخت سرویس بهداشتی در پارک مهرورزی اختصاص دادیم که از مجموعه شهرداری انتظار داریم هرچه سریع تر این پروژه را شروع کنند.
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان هم با اشاره به کمبود زیرساختهای گردشگری در این استان به رغم طبیعت زیبا و آب و هوای خوب اظهار کرد: این استان در گردشگری تاریخی، مذهبی، اکوتوریسم و زندگی عشایری و روستایی ظرفیتهای زیادی دارد.
دبیر کارگروه گردشگری استان افزود: با اعتبارات قطره چکانی تحولی در گردشگری کهگیلویه و بویراحمد ایجاد نمی‌شود بلکه باید به سمت جذب اعتبارات ملی رفت.
باقری همچنین به تعطیلات روزهای اخیر و هجوم مسافران از استانهای مختلف کشور به شهرهای یاسوج و سی سخت اشاره کرد وگفت: بیشترین گردشگران از استانهای خوزستان، بوشهر، فارس، یزد و اصفهان به این دو شهر سفر کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد