تاریخ درج خبر : 1394/04/28
کد خبر : ۵۱۳۵۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید ۵۰۰هزارنفر از اماکن گردشگری بویراحمد و دنا

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از بازدید حدود ۵۰۰هزار نفرگردشگر و میهمان از اماکن سیاحتی و زیارتی شهرستان های بویراحمد و دنا در دو روزگذشته خبرداد. به گزارش کبنا نیوز به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد ” محمود باقری ” …

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از بازدید حدود ۵۰۰هزار نفرگردشگر و میهمان از اماکن سیاحتی و زیارتی شهرستان های بویراحمد و دنا در دو روزگذشته خبرداد.

IMG_0054

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد ” محمود باقری ” گفت: حدود ۵۰۰هزار نفرگردشگر و میهمان از سراسر کشور در دو روزگذشته تعطیلات به شهرستان های بویراحمد و دنا در این استان سفر کردند.

وی با تائید برخی موانع و مشکلات در زمینه پذیرایی مناسب تر از گردشگران به این شهرستان ها ، اظهار داشت:برنامه هایی برای رفع این موانع تهیه و تدوین شده که با تخصیص اعتبارات می توان آنها را مرتفع کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد افزود: پارک های میدان معلم ، آبشار یاسوج ، تنگ های مهریان و گنجه ای ،چشمه میشی سی سخت ،گوه گل دنا از مهمترین اماکن مورد بازدید و حضور گردشگران تابستانی بوده است.
دبیرکارگروه گردشگری استان از پیشتازی کهگیلویه وبویراحمد در جذب گردشگر جنوب ایران خبرداد و گفت:شهرستانهای بویراحمد ودنا در تابستان و شهرستانهای گرمسیری استان در بهار بیشترین گردشگر در جنوب ایران را جذب میکنند.
وی به آمادگی این استان برای میزبانی از این گردشگران اشاره کرد واظهار کرد: جلسه ستاد اجرایی سفر قبل از تعطیلات برگزار شد و نسبت به همه مسائل از جمله تامین مایحتاج مورد نیاز مردم در بازار، رفع مشکلات روشنایی پارکها، سرویس های بهداشتی و آبخوریها، امنیت اماکن گردشگری و … تصمیماتی اتخاذ شد.
باقری افزود: خوشبختانه شرایط خوبی برای حضور و اسکان گردشگران در این اماکن وجود دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد