تاریخ درج خبر : 1394/04/28
کد خبر : ۵۱۳۵۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: هیچ کمبودی در بازار یاسوج و سی‌سخت گزارش نشده است

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در زمینه تامین و تنظیم بازار تاکنون هیچ گونه موردی مبنی بر کمبود کالا گزارش نشده است.
به گزارش سایت استان، داریوش دیودیده در جمع خبرنگاران افزود: این ۱۰ اکیپ بازرسی سیار در سطح شهرهای یاسوج و سی‌ سخت به خصوص در اماکن شلوغ و گردشگرپذیر بر روند فعالیت واحدهای صنفی نظارت دارند.

IMG_1442

وی بیان کرد: از دو روز گذشته تاکنون نظارت های گسترده بر صنوف خدمت رسان در سطح استان به خصوص شهرهای یاسوج و سی سخت در حال انجام است.

دیودیده گفت: امسال هم شاهد ورود انبوه مسافران و گردشگران در تعطیلات چند روزه عید فطر به استان هستیم و براین اساس تمامی تمهیدات لازم در جهت رفاه حال گردشگران اندیشدیده شده است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان از آمادگی تمامی صنوف خدمت رسان همانند نانوایی های، تعمیرگاهها و سایر صنوفی که به نحوی تامین کننده نیازهای مسافران تابستانی است، خبر داد.

دیودیده گفت: با پیش‌بینی های صورت گرفته در خصوص ورود گردشگران به مناطق سردسیری این استان از یک ماه قبل تمامی تمهیدات لازم در زمینه تامین کالاهای مورد نیاز اندیشیده شده است.

وی افزود: با همکاری دستگاههای خدمت رسان در زمینه تامین و تنظیم بازار تاکنون هیچ گونه موردی مبنی بر کمبود کالا گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه کشیک بندی لازم در جهت فعالیت شبانه روزی نانوایی های شهرهای یاسوج و سی سخت انجام شده است، افزود: در حوزه آرد و نان با تعیین و تحویل سهمیه ‌های تشویقی آرد، ۲۰۰ واحد خبازی در شهرستان‌ های بویراحمد و دنا به صورت تمام ‌وقت در حال خدمت ‌رسانی به گردشگران هستند.

وی تاکید کرد: هیچ‌گونه کمبود نان و یا صف ‌های طولانی با وجود جمعیت بسیار زیاد مسافران تابستانی در استان وجود ندارد.

وی یاد آور شد: سامانه ۱۲۴ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و بررسی گزارشات و شکایات مردمی در کمترین زمان ممکن است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد