تاریخ درج خبر : 1394/04/28
کد خبر : ۵۱۳۶۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد شدید امام جمعه پاتاوه از فرمانداری دنا

امام جمعه پاتاوه از فرمانداری دنا به دلیل عدم رسیدگی به وضعیت روستاهای این منطقه به شدت انتقاد کرد.

حجت‌الاسلام نورالله افشار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به مشکلاتی که روستاییان منطقه پاتاوه دارند و با ابراز انتقاد شدید از سرپرست فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: در برخی از روستاها از جمله بنستان، لما، بیژگن و مازه‌کز، روستاییان از نبود آب شرب رنج می‌برند.

خطیب جمعه پاتاوه خطاب به سرپرست فرمانداری دنا گفت: جای تأسف دارد که روستایی مانند برآفتاب جلاله در بخش پاتاوه هنوز از زیرساخت‌های اولیه مانند جاده و برق و گاز بی‌نصیب است.

افشار با اشاره به عمق محرومیت در روستاهای پاتاوه عنوان کرد: این منطقه 30 هزار نفری از داشتن زمین‌های ورزشی و اماکن ورزشی رنج می‌برد و جوانان این منطقه در حسرت کمترین امکانات ورزشی هستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی پاتاوه در ادامه با اشاره به توافقات اولیه که در مذاکرات هسته‌ای صورت گرفت نتیجه را در چند عامل اصلی دانست و گفت: اگر پیشرفت‌هایی در زمینه مسائل هسته‌ای مانند غنی‌سازی 20 درصد نبود به هیچ وجه در مذاکرات قدرت چانه‌زنی نداشتیم.

وی افزود: اگر به جای استقامت در برابر استکبار به شعار نه غزه و نه لبنان تن می‌دادیم امروز وزیر خارجه کشور ما توان نشستن در مقابل قدرت‌های بزرگ در میز مذاکرات را نداشت.

افشار افزود: تیم هسته‌ای با پشتوانه‌ای که در 12 سال مذاکره به دست آورده بود و با هدایت‌های رهبری معظم انقلاب توانست مذاکرات را با اقتدار به نتیجه برساند.

وی با اشاره به اظهارات اخیر اوباما در خصوص جمع‌بندی مذاکرات گفت: شایسته است که مسئولان ما در جمع‌بندی توافق با دقت تمام وارد موضوع شده و اجازه ندهند که دشمن و همچنین برخی از گروه‌های سیاسی به این وسیله به اهداف سیاسی و حزبی خود دست یابند.

امام جمعه پاتاوه تأکید کرد: اگر هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری نبود ایران اسلامی هرگز در مسیر دانش و فناوری هسته‌ای قرار نمی‌گرفت.

افشار خاطرنشان کرد: غربی‌ها در طول 12 سال گذشته حتی حاضر نبودند که دو عدد سانتریفیوژ ما بچرخد ولی اکنون به چیزی بسیار فراتر از این تن داده‌اند و ایران هسته‌ای را پذیرفته‌اند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد