تاریخ درج خبر : 1394/04/30
کد خبر : ۵۱۳۶۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون صنعت و معدن: ۵۰ نوع محصول صنعتی در استان تولید می‌شود

معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد از تولید ۵۰ نوع محصول صنعتی و معدنی توسط کارخانه‌ها و کارگاه‌های فعال موجود در این استان خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید حسین حسینی اظهار داشت: صنعت این استان تا قبل از انقلاب اسلامی تنها محدود به کارخانه قند بود ولی هم اکنون به میمنت انقلاب اسلامی شاهد فعال شدن شهرک‌های صنعتی در مناطق مختلف استان و ایجاد کارگاه‌ها و کارخانه‌های بزرگ در استان هستیم.

IMG_1089
وی عنوان کرد: هم اکنون 800 واحد صنعتی و معدنی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که 50 نوع محصول تولیدی دارند هر ساله شاهد افزایش این واحدها و رشد و شکوفایی صنعت در این استان هستیم.
حسینی با اشاره به برخی از مشکلات موجود صنعتگران این استان از جمله نبود نقدینگی ابراز کرد: با توجه به اینکه رفع مشکلات تولیدکنندگان داخلی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است انتظار می‌رود در این زمینه مسئولان این استان اهتمام جدی داشته باشند و از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
معاون امور صنایع و معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد از ایجاد کارگروه رفع موانع تولید در استان خبر داد و افزود: مشکلات واحدهای تولیدی- صنعتی استان در این کارگروه طرح و راهکارهای لازم برای رفع موانع تولید آن اندیشیده می‌شود.
حسینی با اشاره به اینکه قانون هدفمندی خوب اجرا نشد، تصریح کرد: شبکه بازاریابی و فروش قوی در این استان برای محصولات تولیدی داخل استان نداریم و تولید کننده خودش باید دنبال بازاریابی نیز باشد که این موضوع در روند تولید مشکل ایجاد می‌کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد