تاریخ درج خبر : 1394/04/31
کد خبر : ۵۱۳۷۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

میزان موفقیت درمان اعتیاد در کمپ های استان حدود 20 درصد است

معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد بدون اشاره به آمار، گفت: میزان موفقیت درمان اعتیاد در کمپ های وابسته به بهزیستی این استان حدود 20 درصد است.

سید باقر حسینی افزود: 23 کمپ درمان اعتیاد وابسته به اداره کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد در نقاط مختلف این استان وجود دارد.

وی بیان کرد: تاکنون حدود هفت هزار و 400 معتاد در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده و یا خود را به کمپ های درمان اعتیاد وابسته به اداره کل بهزیستی این استان معرفی کرده اند و استان از این لحاظ جزو دو استان آخر کشور است.

حسینی اظهار کرد: معتادان دارای سن بالای 18 سال در کمپ های درمان اعتیاد وابسته به اداره کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد پذیرش و خدمات درمانی لازم به آنان ارایه می شود.

وی عنوان کرد: اقدامات و فعالیت ها برای کاهش انواع آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد در کهگیلویه و بویراحمد مستلزم عمومیت یافتن بوده و چنین امر مهمی جزو رویکردهای معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی استان است.

حسینی ابراز داشت: شماره تلفن 1480 به طور شبانه روزی و رایگان آماده ارایه انواع خدمات مشاوره ای به مردم کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

وی بدون اشاره به جزئیات، افزود: دو فیلم با موضوع نکوهش خشونت و همسرآزاری از سوی معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد در حال ساخت است.

حسینی گفت: سالانه پنج کودک کم شنوای کهگیلویه و بویراحمد از سوی معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی این استان برای درمان به تهران اعزام شده و به طور رایگان مورد مداوا قرار می گیرند.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد