تاریخ درج خبر : 1394/05/01
کد خبر : ۵۱۳۷۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی رئیس جدید شرکت برق چاروسا

با حضور اعضای شورای اداری چاروسا، معاون و حراست اداره برق شهرستان کهگیلویه رئیس اداره برق چاروسا تودیع و معارفه شد.
حیات پرواز در حاشیه این نشست اظهار داشت: با وجود خدمات خوبی که در حوزه برق منطقه صورت گرفته است اما کمبودهای موجود نیاز به توجه ویژه‌ای دارد.
رئیس شورای اداری چاروسا تصریح کرد: مشکلات قطعی مکرر برق یکی از مشکلاتی است که در چاروسا و قلعه‌رئیسی هفته‌ها مشاهده می‌شود و با وجود اینکه اداره برق شهرستان تلاش‌های خوبی در جهت کاهش قطعی برق انجام دهند ولی نیاز است توجه خوبی به این منطقه شود.
پرواز خاطرنشان کرد: بالا بودن مبلغ قبوض برق در چاروسا از دیگر مشکلاتی است که در چاروسا بسیار مردم نگران آن هستند که نیاز است مدیرعامل برق استان این مشکل را برطرف کند زیرا چاروسا یکی از مناطق محروم استان است و نیاز به حمایت بیشتری دارد.
وی یادآور شد: قبوض برق در چاروسا هر چند ماه یک‌بار بالای دویست هزار تومان مبالغ آنها صادر می‌شود که این عمل نیاز به پیگیری دارد.
این مسئول با بیان اینکه مدیریت قبلی برق خدمات خوبی را انجام داده است، افزود: از رفتن مدیر قبلی بسیار نگران هستم چرا که تلاش شبانه‌روزی این مدیر درس خوبی را به مدیران خدماتی ما داد.
رئیس شورای اداری چاروسا از مدیر جدید خواست تا پیگیر مشکلات قطعی و قبوض برق باشد.
در پایان این مراسم از زحمات جناب آقای رحیم پرسیان تقدیر و جناب آقای علی عابدی به عنوان رئیس اداره برق چاروسا منصوب شد.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مهندس چیت چیان گفت:

    جناب اقای عابدی انتصاب شایسته جناب عالی به سمت مهم و حساس ریاست اداره برق چاروسا تبریک گفته و از خداوند منان برای شما ارزوی موفقیت و بهروزی دارم

پربازديد