تاریخ درج خبر : 1394/05/01
کد خبر : ۵۱۳۷۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس: بهترین مرجع ارزیابی عملکرد تیم مذاکره کننده هسته‌ای، نگاه تیزبین رهبری است

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس از رضایت‌مندی اکثریت نمایندگان مجلس از متن مذاکرات هسته‌ای و توضیحات ارائه شده از سوی ظریف و صالحی خبرداد.

غلام محمد زارعی گفت: بعد از سخنان ظریف و صالحی، فضای مجلس را فضای مطلوب و مناسبی دیدیم و به نظر می‌رسد اکثر نمایندگان مجلس شورای اسلامی از متن مذاکرات و توضیحات دولت‌مردان رضایت داشتند.

وی افزود: ما معتقدیم تیم مذاکره‌کننده ایران با اقتدار از کیان نظام و خواسته‌های به حق ملت در این مذاکرات دفاع کردند.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس گفت: اسرائیلی‌ها و لابی‌گری آنها نیز نتوانست مانع موفقیت تیم مذاکره کننده ایران باشد.

زارعی افزود: پایمردی و ایستادگی تیم مذاکره کننده ایران، شکست اسرائیل و سایر کشورهای حامی آن را در مذاکرات به همراه داشت.

این نماینده مجلس با تاکید براینکه اسرائیل بعد از موفقیت ایران در مذاکرات هسته‌ای به انزوا رفته است، گفت: ما معتقدیم که رژیم غاصب قدس، بازنده اصلی مذاکرات هسته‌ای بوده است.

زارعی در پاسخ به این سوال که چه توصیه‌ای به منتقدان داخلی مذاکرات هسته‌ای دارید؟ ادامه داد: وجود منتقدان مذاکرات هسته‌ای در داخل کشور امری طبیعی بوده و براین باوریم که همه باید گوش به فرمان رهبری معظم انقلاب داشته باشیم.

وی گفت: بهترین و صالح‌ترین مرجع برای ارزیابی عملکرد تیم مذاکره کننده هسته‌ای، نگاه تیزبین رهبری انقلاب است و می‌بایست طبق مشی ایشان عمل شود.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس افزود: تیم مذاکره کننده هسته‌ای موفق به برداشتن گام‌های موثری در این مذاکرات شد و امیدواریم در آینده نیز این گام‌ها بااقتدار بیشتری استمرار داشته باشد.

زارعی از تلاش‌های دولت تدبیر و امید و تیم مذاکره کننده هسته‌ای تقدیر کرد.

منبع: ایلنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سادات گفت:

    نظر خود را وارد نمایید…این دورجهنمی است برات ساخته خواهدشد….سادات کمکت کردنددورگذشته. خصوصاسادات مهریان واون دوقلوها که لیدرت بودندوشب وروزتلاش می کردند.قدرشون روندونستی حاج زارع…سادات محمودی سادات مختار سادات مهریان سادات شاه فرج ا… سادات شاهزاده قاسم وشاه عسکر وسادات امامزاده علی ازتو می نالند….. افسوس افسوس افسوس

پربازديد