تاریخ درج خبر : 1394/05/01
کد خبر : ۵۱۳۷۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تقویت ناوگان امداد و نجات دهدشت

رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت گفت: با اضافه‌شدن یک دستگاه آمبولانس به پایگاه امداد شهرستان، اعزام ناوگان آمبولانس شهرستان به 6 دستگاه افزایش یافته است.

سید امیر مولایی‌فر از تقویت ناوگان امداد و اعزام بیمارستان امام خمینی دهدشت خبر داد و اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده و با توجه به نیاز این مرکز درمانی یک دستگاه آمبولانس به ناوگان امداد و اعزام شهرستان اضافه شده است.

رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت تصریح کرد: با خرید و تجهیز این آمبولانس هم اکنون دو دستگاه آمبولانس در بیمارستان در حال خدمات‌دهی به بیماران است.

مولایی‌فر با بیان این‌که ناوگان آمبولانس بیمارستان به 6 دستگاه افزایش یافته است تصریح کرد: چهار دستگاه آمبولانس در پایگاه‌های امداد و نجات 115 فعالیت دارند.

رئیس بیمارستان دهدشت عنوان کرد: علاوه بر این یک دستگاه آمبولانس جهت پایگاه قلعه‌دختر درخواست داده شده که طی یک ماه آینده تحویل خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به خدمات‌رسانی بیمارستان دهدشت به شهرستان‌های همجوار و گستره جمعیت تحت پوشش تصریح کرد: احداث این بیمارستان مطابق نیاز 20 سال پیش طراحی شده و جوابگوی نیاز نیست.

به گفته مولایی‌فر بیمارستان دهدشت در حال حاضر جمعیتی قریب به 250 هزار نفر را پوشش می‌دهد و بیش از ظرفیت تخت‌های موجود پذیرش بیمار دارد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد