تاریخ درج خبر : 1394/05/01
کد خبر : ۵۱۳۷۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

پیشرفت 77 درصدی ساماندهی روخانه دیل، مهم‌ترین پروژه آب گچساران

رئیس اداره آب گچساران گفت: ساماندهی رودخانه دیل به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های اداره آب گچساران با پیشرفتی 77 درصدی در حال انجام است.

عارف بهگام با اشاره به برخی پروژه‌های اداره آب این شهرستان اظهار کرد: اداره آب گچساران پروژه‌های زیادی را در راستای خدمات‌دهی به مردم گچساران و باشت در دست اجرا دارد.

وی افزود: یکی از پروژه‌های مهم اداره آب در حوزه گچساران ساماندهی رودخانه دیل بوده که هم‌اکنون در حال اجراست.

رئیس اداره آب گچساران تصریح کرد: این پروژه با اعتباری افزون بر 10 میلیارد ریال و با پیشرفت فیزیکی 77 درصدی در حال تکمیل است.

بهگام ساماندهی رودخانه خیرآباد در نزدیکی روستای کل سیف‌الله از توابع گچساران را از دیگر پروژه‌های مهم اداره آب گچساران عنوان کرد و گفت: این پروژه با اعتباری افزون بر یک‌میلیارد ریال در حال تکمیل بوده و هم‌اکنون با پیشرفت 98 درصدی رو به اتمام است.

وی عنوان کرد: از دیگر پروژه‌های اداره آب گچساران تعمیرات شبکه آبیاری رودبال با اعتباری افزون بر دو میلیارد و 500 میلیون ریال بوده که پیشرفت فیزیکی این طرح نیز 90 درصد برآورد شده است.

رئیس اداره آب گچساران اظهار کرد: تعمیرات شبکه آبرسانی لیشتر نیز با اعتباری افزون بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال در دست اقدام بوده و این عملیات در حوزه بهره‌برداری و نگهداری هر ساله انجام می‌شود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد