تاریخ درج خبر : 1394/05/01
کد خبر : ۵۱۳۸۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع پیشگیری از اعتیاد در کهگیلویه برگزار می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه گفت: جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع پیشگیری از اعتیاد در کهگیلویه برگزار می‌شود.

سید ایرج کاظمی جو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع مواد مخدر در کهگیلویه آغاز می‌شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه بابیان اینکه کار فرهنگی نیازمند زمان و هزینه بردار است،عنوان کرد:ارائه مباحث گفتار درمانی در شورای مواد مخدر کارساز نیست.
وی با اشاره به همه‌گیر شدن مواد مخدر در شهرستان تاکید کرد: اجرای برنامه‌های فاقد خروجی تاثیری در مبارزه با اعتیاد ندارد.
کاظمی جو خاطرنشان کرد: نمایش خیابانی و نمایشگاه‌های عکس با موضوع مواد مخدر در شهرستان تاکنون اجرا شده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه از برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع اعتیاد در دهدشت خبر داد و گفت: این جشنواره هفته آینده اجرا می‌شود.
کاظمی جو بابیان اینکه اعتیاد یکی از معضل‌ها و آسیب‌های اجتماعی قرن است،ابراز کرد: پیشگیری از اعتیاد نیازمند کار فرهنگی است.
وی تصریح کرد: برای مبارزه با اعتیاد باید از تمامی ظرفیت‌های فرهنگی موجود در سطح جامعه استفاده کرد و شهرداری‌ها می‌توانند به عنوان یک نهاد فرهنگی در کنار سایر دستگاه‌‌های فرهنگی برای اشاعه فرهنگ صحیح زندگی اقدام کنند.
کاظمی بیان کرد: یکی از شیوه‌های تهاجم فرهنگی دشمن در کشورهای مسلمان ترویج و عادی‌سازی استفاده و استعمال مواد مخدر در سطح جامعه است که بهترین برنامه برای مقابله با این کار انجام کارهای فرهنگی متناسب با سن و موقعیت افراد است.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد